Zabawa w rysowanie w IKM

Agata Królak i Henryk Glaza zapraszają wszystkich do wspólnej zabawy w rysowanie. 18 lutego o godz. 12.00 usiądziemy przy wspólnym stole w Instytucie Kultury Miejskiej „żeby odpocząć, żeby się nie nudzić, żeby poćwiczyć rękę i głowę, żeby wyjść z domu” – jak mówią prowadzący. Wstęp wolny, zapewniamy materiały, należy przynieść ze sobą lusterka.

Dziewczyny i chłopaki, dorośli i dzieci. Ci, którzy bez rysowania żyć nie mogą i Ci, którzy rysują od święta. Będzie wspólny stół, wspólna rola papieru, kredki, mazaki, ołówki i długopisy, jedzenie, muzyka i rozmowy. Będzie fajnie, bo nie ma nic lepszego od wspólnego mazania kredką po papierze! Temat pierwszego spotkania: „Ja”. Prosimy o przyniesienie ze sobą lusterka – mówią Królak i Glaza.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich. Prowadzenie: Agata Królak i Henryk Glaza. Nie wymagamy zapisów. Kolejne spotkania: 25 marca, 22 kwietnia, 27 maja. Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/1831769140414232/ .

Osoby prowadzące:

Agata Królak, graficzka, z pochodzenia gdańszczanka, w tym też mieście studiowała na Akademii Sztuk Pięknych. Pod kierunkiem doktora Adama Kamińskiego Królak odbywa obecnie studia doktoranckie na tej samej uczelni w Pracowni Podstaw Komunikacji Wizualnej. Swoją pracę dyplomową, książkę „Ciasta, ciastka i takie tam” opublikowała wraz z wydawnictwem Dwie Siostry, z którym nawiązała dalszą współpracę, wydając dwie kolejne książki swojego autorstwa.

Henryk Glaza (właściwie Bartek Glaza), ilustrator, twórca ilustracji do książek dla dzieci.

Dodaj komentarz