Zabawa w rysowanie w IKM

Agata Królak i Henryk Glaza zapraszają wszystkich do wspólnej zabawy w rysowanie. 18 lutego o godz. 12.00 usiądziemy przy wspólnym stole w Instytucie Kultury Miejskiej „żeby odpocząć, żeby się nie nudzić, żeby poćwiczyć rękę i głowę, żeby wyjść z domu” – jak mówią prowadzący. Wstęp wolny, zapewniamy materiały, należy przynieść ze sobą lusterka.

Dziewczyny i chłopaki, dorośli i dzieci. Ci, którzy bez rysowania żyć nie mogą i Ci, którzy rysują od święta. Będzie wspólny stół, wspólna rola papieru, kredki, mazaki, ołówki i długopisy, jedzenie, muzyka i rozmowy. Będzie fajnie, bo nie ma nic lepszego od wspólnego mazania kredką po papierze! Temat pierwszego spotkania: „Ja”. Prosimy o przyniesienie ze sobą lusterka – mówią Królak i Glaza.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich. Prowadzenie: Agata Królak i Henryk Glaza. Nie wymagamy zapisów. Kolejne spotkania: 25 marca, 22 kwietnia, 27 maja. Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/1831769140414232/ .

Osoby prowadzące:

Agata Królak, graficzka, z pochodzenia gdańszczanka, w tym też mieście studiowała na Akademii Sztuk Pięknych. Pod kierunkiem doktora Adama Kamińskiego Królak odbywa obecnie studia doktoranckie na tej samej uczelni w Pracowni Podstaw Komunikacji Wizualnej. Swoją pracę dyplomową, książkę „Ciasta, ciastka i takie tam” opublikowała wraz z wydawnictwem Dwie Siostry, z którym nawiązała dalszą współpracę, wydając dwie kolejne książki swojego autorstwa.

Henryk Glaza (właściwie Bartek Glaza), ilustrator, twórca ilustracji do książek dla dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Test AntySPAMowy *