You Me At Six powraca z albumem „VI”

You Me At Six powraca ze swoim najnowszym, szóstym już wydawnictwem, zatytułowanym po prostu „VI”. Premierę płyty zapowiedziano na 6 października.

„VI” będzie sporym zaskoczeniem dla  fanów, ponieważ You Me At Six, dotychczas z punkowym zacięciem, wkracza na terytoria muzyki popularnej, elektronicznej, a nawet tanecznej. Starzy fani mogą być jednak spokojni – mocnych, gitarowych brzmień na krążku nie zabraknie, czego dowodem jest najnowszy singiel grupy, „Fast Forward”

https://www.youtube.com/watch?v=-ngunUzdqX0

Do posłuchania w całości: https://youmeatsix.lnk.to/fastforwardYD

Materiał zawarty na „VI” to nowo odkryta pewność siebie You Me At Six, ale ukazuje zarazem dojrzałość muzyczną członków zespołu, którzy nie boją się odnosić do wielu gatunków muzycznych, nawet tych komercyjnych. Album został nagrany w VADA Studios pod okiem niezastąpionego Dana Austina, znanego ze współpracy z Massive Attack czy Pixies. Wokalista grupy, Josh Franceschi, tłumaczy: „Musisz robić muzykę przede wszystkim dla siebie, bo jeśli to nie jest autentyczne, to ludzie wyczują ściemę”.

Szczegółowa tracklista „VI” przedstawia się następująco:

You Me At Six1.   Fast Forward
2.   Straight To My Head
3.   Back Again
4.   Miracle In The Mourning
5.   3AM
6.   I O U
7.   Pray For Me
8.   Predictable
9.   Danger
10.Losing You

Przypominamy, że już 3 sierpnia polscy fani będą mogli zobaczyć zespół w Kostrzynie nad Odrą w ramach Pol’and Rock Festival 2018.

Dodaj komentarz