„Mission: Impossible – Fallout” przedpremierowo w Cinema City już w ten weekend!

Od 3 do 5 sierpnia Cinema City zaprasza na przedpremierowe pokazy „Mission: Impossible – Fallout”, szóstej części przygód Ethana Hunta z niezrównanym Tomem Cruise’m w roli głównej. Film przez krytyków na całym świecie nazywany jest najlepszym sensacyjnym thrillerem tego roku, ze scenami kaskaderskimi jakich w kinie jeszcze nie było! Czy mają rację? Można się przekonać już w najbliższy weekend.

https://www.youtube.com/watch?v=KIqOPNGa6Eo

Opinie po pierwszych pokazach prasowych „Mission: Impossible – Fallout” za Oceanem i w Europe są niezwykle entuzajstyczne. Krytycy zwracają uwagę na spektakularny rozmach scen kaskaderskich, typując szóstą odsłonę przygód Ethana Hunta nie tylko do miana jednego z najlepszych filmów roku, ale także jednego z najlepszych filmów akcji w historii. Sceny kaskaderskie dosłownie zapierają dech w piersiach. Wyjątkowo spektakularne są sekwencje w powietrzu oraz scena kulminacyjna.

MI6_INTL_PAYOFF_DGTL_1_SHT_AUT_V2.inddEthan Hunt wraz ze swoimi sprzymierzeńcami będzie musiał stawić czoła znanej z poprzednich części, śmiertelnie groźnej organizacji, planującej tym razem kradzież niebezpiecznej ilości plutonu. Fabuła bardzo szybko przekształca się w szalony wyścig z czasem, pełen scen akcji, jakich w kinie jeszcze nie widzieliście!

Obok Toma Cruise’a w obsadzie zobaczymy m.in. Simona Pegga, Rebeccę Ferguson, Michelle Monaghan i Aleca Baldwina wszyscy oni powracają do swoich ról z poprzednich filmów, natomiast Henry Cavill, Angela Bassett i Vanessa Kirby dołączają do serii.

Najnowszy porywający sensacyjny thriller przedpremierowo będzie wyświetlany we wszystkich 35 kinach Cinema City w weekend od 3 do 5 sierpnia. Każde z kin sieci przewidziało jeden seans dziennie. Po oficjalnej premierze zaplanowanej na 10 sierpnia film będzie można oglądać także w salach IMAX® i 4DX®, natomiast pokazy przedpremierowe w najbliższy weekend będą wyświetlane w standardowej wersji 2D.

Cinema City organizuje także w okresie wakacyjnym wyjątkową loterię „TAK SIĘ SKŁADA, ŻE WYGRYWASZ” , w której KAŻDY kupujący bilet w sieci Cinema City wygrywa atrakcyjne nagrody. Na wszystkich biletach zakupionych od 1 lipca znaleźć można unikalny kod, który należy zarejestrować na stronie www.kazdybiletwygrywa.pl i…. zaraz po tym przekonać się co wygraliśmy! W loterii czekają wspaniałe nagrody; samochód Jeep Renegade, bony paliwowe, rowery, wycieczki, karty UNLIMITED do kin Cinema City, przekąski kinowe, bilety  i wiele innych!

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl

Dodaj komentarz