Kultowy przebój Perfectu – „Ale wkoło jest wesoło”
w zupełnie nowej odsłonie!

Wszyscy znamy przeboje Perfectu, Maanamu, T.Love, czy zespołu Lombard. Ich największe hity do dziś nie straciły na aktualności. W filmie #WszystkoGra i na płycie z muzyką z filmu, w nowym brzmieniu, największe przeboje gigantów polskiej sceny muzycznej i kultowe teksty m.in. Agnieszki Osieckiej, Kory Jackowskiej, Jonasza Kofty, Marka Grechuty, Zbigniewa Hołdysa, Andrzeja Mogielnickiego i Tomasza Lipińskiego.

Dziś prezentujemy teledysk do piosenki „Ale wkoło jest wesoło”, a już 29 kwietnia do sprzedaży trafi ścieżka dźwiękowa filmu!
Film w kinach 6 maja!

O filmie i piosenkach opowiada Sebastian Fabijański, który w filmie wciela się w rolę Staszka Boruckiego. #WszystkoGra to piękne kino, piękna historia, w sposób delikatny i subtelny przyozdobiona estetyką musicalową. Wszyscy chcieliśmy nadać wykonywanym przez nas piosenkom emocjonalny kierunek, tak by muzyka była adekwatna do budowanych przez nas scen. Dla mnie to było największe wyzwanie w pracy na planie tego filmu. Myślę, że ten film jest w stanie wzruszyć nawet największego twardziela, ale równocześnie będzie świetną rozrywką w najlepszym wydaniu.

Baw się razem z nami w rytmie największych polskich przebojów!

***

Film #WszystkoGra opowiada o miłości, przyjaźni i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety wspólnie podejmą walkę o rodzinny dom. Odkryją, że są dla siebie źródłem siły i odwagi. Czy to wystarczy, by zmienić zasady gry i znaleźć szczęście?

Choreografia, którą opracował Agustin Egurrola, reżyseria Agnieszki Glińskiej i zdjęcia nominowanego do Oscara Pawła Edelmana to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie. Słowem – musical, na który od dawna czekali polscy widzowie.


UWAGA KONKURS! Kochasz polskie piosenki? Weź udział w konkursie, zaśpiewaj największe przeboje z filmu #WszystkoGra! Wejdź na stronę ising.pl nagraj własną interpretację przebojów z filmu. Możesz wygrać profesjonalną sesję studiu nagraniowym. To właśnie Twoje wykonanie może się znaleźć na płycie DVD z filmem! Finał konkursu – 20 maja.

Dodaj komentarz