Wołanie o miłość w teledysku „Jednego serca” Krzysztofa Zalewskiego

W czwartek, 2 maja odbyła się premiera teledysku do piosenki „Jednego serca” z najnowszego albumu Krzysztofa Zalewskiego – „Zalewski śpiewa dla Niemena”. Za produkcję i montaż klipu do utworu odpowiada dom produkcyjny F25.

Utwór „Jednego Serca” pochodzi z najnowszego albumu „Zalewski śpiewa dla Niemena”. Artysta pokazuje jak genialnym wykonawcą był Czesław Niemen oraz po raz kolejny udowadnia, że sam jest niezwykłym twórcą.

Data premiery teledysku nie jest przypadkowa, to rocznica śmierci Adama Asnyka, którego dzieło stało się inspiracją dla Czesława Niemena. Całej ekipie domu produkcyjnego zależało na jak najlepszych ujęciach, oddających emocje tego utworu. Zdjęcia do teledysku powstawały przez tydzień w najpiękniejszych sceneriach Hiszpanii, większość z nich nakręcono za pomocą drona.

Za scenariusz odpowiada Marta Frączek i Piotr Onopa, który także wyreżyserował spot. Zdjęcia wykonał Maciej Syguda. Producentem teledysku jest Marcin Dworucha. Jest to kolejny projekt z cyklu F25 Creative Stories. Kolejne produkcje są w przygotowaniu.

Ta produkcja była dla nas naprawdę wyjątkowa. Nie tylko z uwagi na miejsce, w którym powstawała, ale przede wszystkim ze względu na artystyczny aspekt projektu. Sam utwór jest niezwykle piękny i nacechowany emocjami, których pokazanie wymagało nakładu pracy całego zespołu. Mimo trudnych warunków pogodowych ekipa stanęła na wysokości zadania. Zawsze jak pojawia się na horyzoncie ciekawy projekt filmowy, a szczególnie do takiej piosenki, jesteśmy bardzo nim zainteresowani. Dziękuję za ten super pomysł Marcie Frączak i Piotrowi Onopie oraz za wielkie zaufanie firmie KAYAX. To była świetna hiszpańska przygoda z najlepsza ekipąmówi Marcin Dworucha, managing director i producer w F25

F25 to dom produkcyjny specjalizujący się w produkcji różnego rodzaju contentu filmowego. F25 realizuje różne projekty z zakresu produkcji filmowej: spoty reklamowe do różnych mediów, seriale internetowe, reportaże, mini-dokumenty, projekty interaktywne i VR i wszystko to, co wciąga konsumenta w interakcję. F25 dba o cały proces produkcji filmowej: od pomysłu do finalnej realizacji i dystrybucji w różnych mediach.

Dodaj komentarz