Piotr Rogucki i Karolina Kominek w namiętnym teledysku „Całuj się”/ 6 marca startuje solowa trasa Piotra Roguckiego!

Piotr Rogucki publikuje teledysk do piosenki „Całuj się” z najnowszej płyty „J.P. Śliwa”. U boku muzyka w klipie wystąpiła aktorka Karolina Kominek. Duet tworzy intrygujący obraz pokazujący historię pewnej namiętności. 6 marca rusza trasa koncertowa Piotra Roguckiego promująca wydawnictwo „J.P. Śliwa”.

Za pomysł i reżyserię videoklipu odpowiada duet Zosia Zija i Jacek Pióro, autorzy m.in. teledysku do utworu „Dobrze” Piotra Roguckiego. Zwiewna jak sen opowieść o miłosnym związku dwojga ludzi, zmysłowa i utrzymana w tajemniczym klimacie – tak wygląda klip do piosenki „Całuj się”. Zdjęcia do drugiego singla powstawały w mieszkaniu na warszawskiej Pradze, w klubie Bank i podziemiach Dworca Zachodniego. Teledysk to zestaw impresji dotyczących życia dwojga kochanków, historia blasków i cieni bardzo mocnego, krótkiego, ale pełnego doznań związku.

Kto jeszcze nie miał okazji zobaczyć, posłuchać utworu „Całuj się” zapraszam.

Piosenkę „Całuj się” oraz pozostałe utwory z płyty „J.P. Śliwa” będzie można wkrótce usłyszeć na żywo w 9 polskich miastach (m.in. w Poznaniu, Krakowie, Katowicach i Warszawie). Zespół w składzie: Ola Rzepka (klawisze, perkusja, wokal), Adam Marszałkowski (perkusja), Marcin Kobza (elektronika, gitara, wokal), Marcin Ritter (bass, kontrabas), Piotr Rogucki (wokal, gitara), zaprezentuje performatywne widowisko składające się z muzyki (pojawią się również utwory z wcześniejszych solowych płyt Roguckiego), elementów teatralnych bazujących na dramacie „J.P. Śliwa” oraz dynamicznych wizualizacji wyświetlanych na trzech ekranach.

Ma to być w założeniu koncert – opowieść, ale wymagający intelektualnego zaangażowania odbiorcy. Na pewno nie należy się nastawiać na prostą rozrywkę z przytupem – mówi Piotr Rogucki.

Trasa Piotra Roguckiego promująca wydawnictwo „J.P. Śliwa”:

06.03 Poznań, Blue Note
17.03 Kraków, Studio
18.03 Rzeszów, Pod Palmą
19.03 Katowice, MegaClub
20.03 Wrocław, Stary Klasztor
01.04 Zielona Góra, Kawon
02.04 Łódź, Wytwórnia
03.04 Gdańsk, Parlament
07.04 Warszawa, Stodoła

Dodaj komentarz