„To nie fikcja – to przepowiednia”

Inferno od 14 października w salach ŠKODA 4DX™

4dx_inferno_webBudzisz się w nieznanym miejscu, nic nie pamiętasz, przed oczami staje piękna szatynka… Brzmi znajomo? Dla fanatyków literatury Dana Browna na pewno. A tak właśnie supertrio: Tom Hanks, Ron Howard i Dan Brown, rozpoczyna ekranizację najlepiej sprzedającej się książki 2013 roku – Inferno. Czystą kartę w pamięci kultowego profesora ikonografii zapisze sensacyjny pościg. W sam środek akcji trafią widzowie w salach ŠKODA 4DX™ w kinach Cinema City: Arkadia Warszawa, Lublin Plaza i Kraków Bonarka. Film Inferno na ekranach już od 14 października.

Światowej sławy profesor w dziedzinie historii i ikonografii, Robert Langdon (w tej roli dwukrotny laureat Oscara: Tom Hanks) budzi się we florenckim szpitalu, pogrążony w amnezji. Śladami poematu Dantego usiłuje rozwikłać zagadkę symbolu, który znajduje w marynarce, stając się celem obławy. Powstrzymanie tajemniczego szaleńca przed rozprzestrzenieniem groźnego wirusa, który może unicestwić połowę mieszkańców globu, okaże się najtrudniejszym zadaniem w karierze Langdona.

Inferno, kolejny rozdział serii – po Kodzie da Vinci oraz Aniołach i Demonach – wciągnie widzów mistrzowsko budowanym napięciem, rozłoży na łopatki efektami specjalnymi, by wreszcie porazić zmysły w salach ŠKODA 4DX™ w kinach Cinema City. Razem z profesorem oraz jego towarzyszką, dr Sienną Brooks, weźmiecie udział w pościgu z czasem, uciekając przed kulami i osłaniając się od wybuchów. Za sprawą ruchomych foteli i efektów środowiskowych 4DX™, imitujących wiatr, krople deszczu, płomienie czy zapachy pożogi, każdą przeszkodę na ścieżce, którą dla Was zaplanował szaleniec, doświadczycie wszystkimi zmysłami.

Ekranizację powieści Browna o niesamowitym profesorze urzeczywistnił ponownie reżyser, Ron Howard. Hanksowi na ekranie towarzyszy Felicity Jones (Dr Sienna Brooks) oraz genialny Omar Sy, znany z Nietykalnych, Jurassic World czy X-Men: przyszłość, która nadejdzie.

Film Inferno od 14 października we wszystkich kinach Cinema City, w tym w salach ŠKODA 4DX™ (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin) oraz IMAX® 2D (Punkt 44 Katowice, Plaza Kraków, Manufaktura Łódź, Plaza Poznań i Sadyba Warszawa).

Dodaj komentarz