Przedpremiera Nerve w Cinema City już 31 sierpnia

Pamiętacie Trumana Burbanka z filmu Truman Show (1998), który z przerażaniem odkrywa prawdę, że jego życie zostało w całości wyreżyserowane, a on sam jest bohaterem 24-godzinnego reality show.  Zrobił wszystko, by z tego uciec. 18 lat później większość z nas sama udostępnia prywatne informacje i zdjęcia ze swojego życia w social mediach, walcząc o całodobową atencję społeczności wypowiadaną „lajkami”. Zdeterminowanym udaje się na tym też nieźle zarobić. Czy jednak potrafimy nad tym zapanować, czy staniemy się więźniami sieci? To zależy tylko od nas. Chcesz być Graczem czy Widzem? Przedpremierowo – fantastyczna produkcja Nerve w Cinema City już 31 sierpnia.

Plakat_Nerve„Nerve” zaczyna się od prostego pytania: jesteś Graczem czy Widzem? Z pozoru to niewinna gra online, polegająca na podejmowaniu wyzwań rzucanych przez Widzów. Jednak stawka szybko rośnie, a z nią ryzyko, które trzeba podjąć, by wygrać… czyli przeżyć. Vee ma już dość życia w cieniu swej kochającej popularność przyjaciółki Sydney. Pewnej nocy postanawia wyrwać się ze swego poukładanego świata i wyrusza do Nowego Jorku, by wziąć udział w Nerve. Gra zaczyna się od prostych zadań: trzeba pocałować przystojnego nieznajomego, a potem wraz z nim ukraść coś z luksusowego domu towarowego. Zabawa się rozkręca. Vee i jej nowy przyjaciel Ian zyskują coraz większą popularność wśród Widzów, którzy prześcigają się w podbijaniu stawki i wymyślaniu coraz bardziej niebezpiecznych zadań. Wkrótce jednak Vee zdaje sobie sprawę, że stała się obiektem manipulacji. Jej internetowe konta zostają zhakowane, karty kredytowe zablokowane, a ona sama staje się więźniem Nerve. To już nie zabawa, a walka o życie na oczach milionów anonimowych widzów.

W rolach głównych zobaczymy młodych aktorów: Emmę Roberts, która znana jest z filmu Millerowie i Dave Franco (Iluzja 2) oraz fenomenalną jak zawszę – Juliette Lewis.

Dodaj komentarz