Ted Nemeth zaprezentował właśnie teledysk to utworu „Wspólny Punkt”, który zapowiada ich drugi album „Ctrl-C”.

Jak mówi Patryk Pietrzak, wokalista zespołu: „Utwór „Wspólny Punkt” zarówno muzycznie, tekstowo jak i w obrazie pełen jest drwiny z powtórzeń i zabaw konwencją. Od Ciebie zależy, czy dasz się wodzić za nos, czy zdecydujesz się bawić razem z nami i przeglądać w krzywym zwierciadle. Zmieniające się mody, multum przeróżnych opinii wyrażanych w bardzo długich komentarzach na fejsbuku, ale jednocześnie problem z patrzeniem sobie w oczy, wycofanie – to znajdziesz w warstwie tekstowej.

Klip to obrazek. Doszukaj się sensu. Zdradzamy z całą stanowczością że postawiliśmy na spójność. Ciekawi nas jakimi nitkami połączysz rzeczy, którymi będziemy Cię zarzucać przy okazji wydawania naszej drugiej płyty „CTRL C”. Zacieramy ręce na wojny na opinie w komentarzach, czyja racja będziesz najmojsza? My chcemy się bawić i w sytuacji kiedy „wszystko już było” decydujemy się na reinterpretowanie i tworzenie nowych kontekstów, jednocześnie od zawsze wyznając zasadę „rób swoje”. Tańcz z nami człowieku. Najgorzej jak umiesz. Wciśnij CTRL V.”

TED NEMETH – WSPÓLNY PUNKT

Album zostanie wydany już 6 października nakładem Mystic Production. Promocji ma również towarzyszyć trasa koncertowa zespołu, która obejmie 24 miasta i rozpocznie się w dniu premiery.  Poza  Ted Nemeth będzie można zobaczyć również na trasie licznych gości zaproszonych przez zespół m.in.: Zagi (Warszawa), The Pau (Toruń/Włocławek), KOLORY (Mysłowice), WATA (Wrocław), hoszpital (Poznań, Wrocław, Toruń, Sulęcin), Dziewczęta (Kraków), Lepi.my (Gdańsk), OHO!KOKO (Szczecin), ŁATY (Częstochowa), Felix The Baker (Poznań).

06.paź    Gomunice – Bogart
12.paź    Wrocław – Alive + WATA, hoszpital
13.paź    Opole- Radio Opole
14.paź    Ostrów Wielkopolski  – Fanaberia
20.paź    Lublin – Radio Lublin
21.paź    Stalowa Wola – Labirynt
26.paź    Rzeszów – Vinyl
27.paź    Kielce – Starman
09.lis    Gdańsk – Wydział Remontowy + LEPI.MY
10.lis    Kwidzyn – Spichlerz
11.lis    Toruń – Dwa Światy + The Pau, hoszpital
16.lis    Warszawa – Bardzo Bardzo + ZAGI
17.lis    Częstochowa – Muzyczna Meta + ŁATY
18.lis    Kraków – Zaścianek + Dziewczęta
23.lis    Olsztyn – Nowy Andergrant
24.lis    Suwałki – Black Pub Komin
30.lis    Poznań – Blue Note
01.gru    Szczecin – K4 + OHO!KOKO
02.gru    Sulęcin – U Bulka +hoszpital
07.gru    Mysłowice – MOK + Kolory
08.gru    Tarnów – Przepraszam
09.gru    Skarżysko-Kamienna – Semafor
15.gru    Łódź – ŁDK
16.gru    Włocławek – Czarny Spichrz + The Pau

Dodaj komentarz