Sully – przedpremierowo już 1 grudnia podczas Ladies Night – zapraszamy do  Cinema City

Cinema City_SullyBohater sensacji (ale tylko tych, na dużym ekranie), aktor idealny, zdobywca Oscarów – czyli Tom Hanks, po świetnej roli w Inferno, powraca w wielkim stylu. Już 1 grudnia, w ramach Ladies Night wszystkie panie będą mogły obejrzeć przedpremierowo film Sully, w którym Hanks gra główną rolę. Podczas Ladies Night na uczestniczki będą czekać niespodzianki, konkursy czy prezentacje lokalnych firm i produktów. Cinema City zapraszamy na ostatni w tym roku filmowy wieczór dla pań.

Pisząc o filmie Sully, z Tomem Hanksem w roli głównej, można pokusić się o refleksję, że reżyserzy uwielbiają oglądać zmagania aktora z samolotami i lotniskami. W Cast Away cudem wyszedł cało z lotniczej katastrofy nad wodami Pacyfiku. Z kolei w produkcji Terminal, spędził miesiące uwięziony na amerykańskim lotnisku jako obywatel znikąd (w trakcie lotu, w jego kraju doszło do zamachu stanu, więc USA zablokowały wjazd obywatelom fikcyjnej Krakozji). W produkcji Sully Hanks znów będzie musiał zmierzyć się z katastrofą lotniczą, przeciwnościami losu, walczyć o życie i honor. To, że aktor decyduje się na tak trudne scenariusze jest tylko korzyścią dla widzów. To geniusz od zadań specjalnych, który jest gwarantem 120 minut rozrywki na najwyższym poziomie! A jeśli za kamerą stoi specjalista od sensacyjnych filmów – Clint Eastwood, możemy być pewni, że to murowany hit tej zimy.

Sully – to historia Chesleya „Sully`ego” Sullenbergera, który bohatersko wylądował uszkodzonym i wypełnionym przerażonymi pasażerami samolotem na rzece Hudson. 5 stycznia 2009 roku cały świat był świadkiem „cudu na rzece Hudson”, podczas którego pilot uratował życie 155 osobom znajdującym się na pokładzie. Jednak, mimo że opinia publiczna i media głośno wychwalały Sully’ego za wyjątkowe umiejętności jako pilota, w czasie śledztwa zostały ujawnione fakty, które mogły zniszczyć jego reputację i karierę.

Obok Toma Hanksa zobaczymy także Aarona Eckharta, Jeffa Skilesa czy Laurę Linney. Scenariusz filmu został oparty na książce kapitana Sullenbergera, „Highest Duty: My Search for What Really Matters”.

Sully: przedpremierowe pokazy w ramach Ladies Night w czwartek,, 1 grudnia w wybranych kinach Cinema City. Regularne pokazy od 2 grudnia we wszystkich kinach Cinema City.

Szczegóły na stronie: http://cinema-city.pl

Dodaj komentarz