Sosnowski, nowy artysta wytwórni Mystic Production i pierwszy reprezentant projektu „Trójka debiutuje”, prezentuje singiel „Deszcz”. To zapowiedź reedycji płyty „The Hand Luggage Studio”, która ukaże się 4 października.

Sosnowski to one man band, songwriter i doświadczony gitarzysta, znany ze swojego charakterystycznego, zachrypniętego wokalu. Jego koncerty to rodzaj live actu, w którym opowiada o swoich piosenkach, śpiewając i grając nie tylko na gitarze lub banjo, ale akompaniując sobie też jedną nogą na bębnie basowym (stopie), a drugą na tamburynie.

„Od początku myśleliśmy o tym, że klip do Deszczu powinien być animowany. Chcieliśmy uciec od dosłowności, ale jednocześnie opowiedzieć widzom pewną historię. Coś zasugerować, ale zostawić słuchaczom jak najszersze pole do interpretacji. Mroczne i tajemnicze, trochę nieoczywiste ilustracje Hani Oloś, bardzo nam do tej wizji pasowały.” – mówi Aleksandra Górecka, autorka tekstu utworu oraz współautorka teledysku.

Przedstawiamy teledysk do piosenki „Deszcz”, który można zobaczyć pod tym linkiem:

„Deszcz” jest takim epilogiem do płyty „The Hand Luggage Studio” i pewnego okresu w moim życiu. Przyszedł do mnie pewnego dnia nad ranem, kiedy zasuwałem na nocną zmianę z paletą towaru do wyłożenia – dorabiałem sobie w ten sposób pomiędzy koncertami. Po prostu usłyszałem go w głowie. Choć utwór ten jest opowieścią, tak jak inne moje piosenki, najważniejsze są w nim emocje, stan ducha. Po cichu liczę na to, że będą osoby, które po prostu go poczują. Może przyniesie im ulgę? Może ich poruszy? Sam jestem bardzo ciekawy.” – mówi Sosnowski.

Premiera płyty Sosnowskiego „The Hand Luggage Studio” już 4 października nakładem Mystic Production. Utwór jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Trójka Debiutuje:  www.tinyurl.com/Trojka-debiutuje / www.instagram.com/trojka_debiutuje

Sosnowski: www.facebook.com/TheSosnowski / www.instagram.com/bartsosnowski

Mystic Production: www.facebook.com/mysticproduction / wwww.instagram.com/mysticproduction

Lista utworów:

 1. Stealing, Robbing, Naked Swimming
 2. Głową w dół
 3. Prosta piosenka o przemijaniu
 4. Moonshine
 5. Where Do We Go
 6. Na złom
 7. What?
 8. Give Me My Money Back
 9. Graveyard
 10. Gniew
 11. Run On
 12. I Ain’t Going Home
 13. Deszcz

Dodaj komentarz