Skinny zapowiada debiutancki album

Były lider cenionego duetu electro Skinny Patrini przygotował solowy album. Premiera już 17 czerwca w wytwórni płytowej Requiem Records.

skinnyMichał Skinny Skórka – założyciel kultowego w kręgach słuchaczy muzyki electro i electroclash duetu Skinny Patrini. Wokalista, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny i multiinstrumentalista w jednym. Swoją karierę muzyczną zaczął w 2005 roku, tworząc z Anną Patrini duet Skinny Patrini, znany m. in. z muzyki do filmów „Galerianki” oraz „Lokator”. Zespół zagrał na wielu festiwalach w kraju i zagranicą, wydał dwie bardzo dobrze przyjęte płyty „Duty Free” (2008) oraz „Sex” (2012). W roku 2013 duet postanowił zakończyć działalność, a Skinny rozpoczął ścieżkę solową.

W czerwcu 2014 roku rozpoczął pracę nad produkcją dwóch utworów Justyny Steczkowskiej, które znalazły się na płycie „Anima” (2014): „Kochankowie Syreny”, który został wybrany na drugi singiel promujący album artystki oraz „High Heels” wieńczący album, z gościnnym udziałem Pati Yang, który okazał się być kolejnym singlem promującym „Animę”. Na albumie „The Skin I’m In” znalazło się 12 utworów.

Tracklista:

1. I Wish (feat. Kasia Stankiewicz)
2. As Time Goes By
3. Leaving You
4. We Can Share
5. Happy Thoughts
6. The God + The World = The Madness
7. The Loss, The Gain
8. Two Kindred Spirits
9. We’ll Carry On
10. Nothing Wasted
11. Nobody Comes
12. Of Our Love

 „I Wish /feat. Kasia Stankiewicz/”

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Test AntySPAMowy *