Ryzykowne akcje, piękne samochody i energetyczna muzyka!
Zapraszamy na pokazy przedpremierowe „Baby driver” w Cinema City

Baby Driver_PlakatZapnij pasy, dodaj gazu i załóż słuchawki! Wyrusz spontanicznie z Baby driverem do ciemnego półświatka po dawkę emocji i dobrego humoru. Miłość, wolność i muzyka, czyli komedia kryminalna „Baby driver” z Kevinem Spaceyem w jednej z głównych ról. Zapraszamy na pokazy przedpremierowe już w środę 28 czerwca do kin Cinema City.

Muzyka prowadzi przez życie utalentowanego młodego kierowcę (Ansel Elgort), który zarabia na życie udziałem w napadach. Inspiruje go i pomaga mu być najlepszym w tym, co robi. Gdy poznaje dziewczynę swych marzeń (Lily James), postanawia porzucić przestępczą przeszłość i zacząć żyć normalnie. Zmuszony przez swojego szefa, bossa mafijnego (Kevin Spacey), do udziału w z góry skazanym na niepowodzenie skoku, ryzykuje utratą wszystkiego, co dla niego najważniejsze – miłości, wolności i muzyki.

„Baby driver” to bezpretensjonalny film z pogranicza gatunków z rewelacyjną ścieżką dźwiękową, która będzie nam towarzyszyć tego lata!

W filmie zobaczymy laureatów Oscara: Kevina Spacey, Jamiego Foxxa oraz Ansela Elgorta, Lily James i Johna Hamma. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Edgar Wright, twórca m.in. hitu „To już jest koniec”.

https://www.youtube.com/watch?v=ubx0XHBkLGc

„Baby driver” przedpremierowo 28 czerwca będzie można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach. Premiera filmu odbędzie się 7 lipca.

Dodaj komentarz