Ryan Gosling prosi wszystkie panie do tańca i… do kina na styczniową edycję Ladies night!

Oby cały 2017 rok udało nam się przejść tak, jak film, który pokaże przedpremierowo Cinema City podczas Ladies Night: śpiewająco i tanecznym krokiem. Zobaczymy długo oczekiwany musical La La Land w doborowej obsadzie, w tym z Emmą Stone i Ryanem Goslingiem. Oprócz pokarmu dla duszy, zaplanowano jak zwykle rozrywkę dla ciała: konkursy i atrakcje organizowane przez lokalne salony beauty, degustacje, konkursy i prezenty gwarantowane.

Ladies Night - LA LA LANDMusical La La Land otworzył tegoroczny 73. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji i został fantastycznie przyjęty przez krytyków. Ale trudno się dziwić. Zachwyca scenerią słonecznego Los Angeles oraz historią dwojga młodych marzycieli, którzy pragną zawalczyć o swoje marzenia. A w ich rolę wcielają się jedni z najbardziej HOT amerykańskich, młodych aktorów: Ryan Gosling (Sebastian) i Emma Stone (Mia). Co ciekawe, aktorzy już po raz trzeci spotykają się na planie, więc doskonale się znają, co ma ogromny wpływ na wspólną grę i efekt końcowy dla widza. Za reżyserię odpowiada Damien Chazelle, który jest twórcą obsypanego nagrodami filmowymi hitu Whiplash.

Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na wielką szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

La La Landpokazy przedpremierowe podczas Ladies Night w czwartek 12 stycznia 2017 w wybranych kinach Cinema City. Regularne seanse od 20 stycznia we wszystkich kinach Cinema City. Bilety dostępne na www.cinema-city.pl/LadiesNight/

 

Dodaj komentarz