Przeżyj przygodę nie z tej ziemi!

Przyjdź na pokazy przedpremierowe „Strażników Galaktyki 2”
w Cinema City, IMAX i 4DX!

Straznicy_Galaktyki_Pokazy_Przedpremierowe_PlakatTa historia to prawdziwy kosmos! Druga część przygód paczki galaktycznych przyjaciół powraca na ekrany kin 5 maja, a sieć kin Cinema City już 4 maja zaprasza na pokazy przedpremierowe. Spotkaj się ponownie z ulubionymi superbohaterami i zobacz film w formacie 2D lub całkowicie przenieś się w inny wymiar i zobacz o 26% więcej niż na standardowym ekranie, oglądając film w technologii 3D i najwyższej jakości dźwięku i obrazu w kinach IMAX®! Miłośnicy ekstremalnych wrażeń mogą wybrać pokaz w technologii 4DX®, która oddziałuje na wszystkie zmysły i całkowicie dać się wciągnąć w wir kosmicznych przygód. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na www.cinema-city.pl. Dodatkowo Cinema City ma dla fanów Strażników Galaktyki wyjątkową niespodziankę! Na widzów, którzy pojawią się z ważnym biletem na seansie filmu przedpremierowego 4 maja o godz. 22.00 w kinie IMAX, będą czekały unikalne, limitowane plakaty!

Gdy są razem, nikt ich nie powstrzyma. Najbardziej niesubordynowani kosmiczni bohaterowie nareszcie powracają! Tym razem galaktyczni outsiderzy przemierzą kosmos wzdłuż i wszerz, aby odkryć zagadkę pochodzenia jednego z członków paczki Petera Quilla aka Star Lord (Chris Pratt). Przygotuj się na potężną dawkę przygód, niebezpieczeństw i śmiechu! Oprócz znanych i lubianych postaci m.in. Gamory (Zoe Saldana), Groota (Vin Diesel), Draxa Niszczyciela (Dave Bautista), Nebuli (Karen Gillan) i Rocketa (Bradley Cooper), w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie z kart komiksu.

CHCESZ ZOBACZYĆ WIĘCEJ NIŻ INNI? WYBIERZ SEANS W KINACH IMAX

– Kocham IMAX jako twórca i widz. To wciągające doświadczenie, w którym stajesz się częścią filmu i masz szansę, żeby zobaczyć znacznie więcej niż w standardowym kinie mówi James Gunn, reżyser obu części kosmicznej historii.

Gunn ponownie dostosował film specjalnie do technologii IMAX. Wybrane sceny zostały sformatowane tak, aby „rozkwitnąć” w kinach IMAX. Krystalicznie czysty obraz w połączeniu z formatem dostosowanym specjalnie do panoramicznych ekranów IMAX, kreuje filmową rzeczywistość na zupełnie nowy sposób i pozwoli widzowi poczuć się jak kosmiczny bohater broniący galaktyki u boku Petera Quilla, Groota i reszty Strażników.

– IMAX to optymalne kino, by obejrzeć „Strażników Galaktyki”. Osobiście nadzoruję powstawanie wersji 3D, skupiam się na każdym ujęciu, ale jedynie w technologii IMAX dopasowujemy w najważniejszych scenach proporcje ekranu specjalnie tak, żeby zagwarantować o 26% więcej obrazu niż gdziekolwiek indziej – dodaje.

POCZUJ KOSMOS WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI W 4DX

Fani ekstremalnych filmowych wrażeń mogą wybrać się na seans w sali ŠKODA 4DX, gdzie dzięki oddziałującej na wszystkie zmysły technologii 4DX realnie poczują m.in. wiatr, krople wody, ruch czy zapach. To gwarancja emocji na najwyższym poziomie i możliwość realnego przeniesienia się w centrum kosmicznej akcji. Ruchome fotele z symulatorami ruchu wznoszenia, kołysania i falowania, doskonale zsynchronizowane z wydarzeniami w filmie, przenoszą w środek akcji, dzięki czemu widz poczuje się jak superbohater podbijający galaktykę.

Film „Strażnicy Galaktyki 2” będzie można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D oraz w wersji IMAX 3D w kinach: Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza, Manufaktura Łódź oraz w salach ŠKODA 4DX w kinach: Cinema City Arkadia Warszawa, Manufaktura Łódź, Bonarka Kraków, Felicity Lublin, Bydgoszcz. Film będzie dostępny w dwóch wersjach językowych: oryginalnej z napisami lub z polskim dubbingiem.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 42 zł lub 49 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Dodaj komentarz