Uwielbiane na całym świecie zwierzęta domowe wracają do akcji. Tym razem psy i koty będą musiały wspólnie połączyć siły, by utrzymać ład i harmonię pomiędzy gatunkami. Na ich drodze stanie inny zwierzęcy wróg, który za wszelką cenę będzie chciał skłócić ukochane przez człowieka czworonożne stworzenia. Film „Psy i koty 3: łapa w łapę” ukaże się na DVD 31 maja. Na płycie znajdą się także niepublikowane wcześniej dodatki specjalne.

Pozornie psy i koty nie mogą żyć w zgodzie. Jednak po wielu staraniach, bohaterom filmu udało się przywrócić powszechny ład i harmonię pomiędzy gatunkami. Gwen Kot i Roger Pies mieszkają w tym samym budynku na przedmieściach Seattle. Ich opiekunowie nie mają jednak pojęcia, że zwierzęta są tajnymi agentami, sprawującymi pieczę nad zaawansowanym systemem ochrony, opracowanym zarówno przez koty, jak i psy. Wszystko wywraca się do góry nogami, gdy pewien złoczyńca manipuluje częstotliwościami systemu. W efekcie psy i koty ponownie zaczynają ze sobą walczyć. Czy misja złoczyńcy się powiedzie? Gwen Kot i Roger Pies zrobią wszystko, by temu zapobiec. Podczas emocjonującego starcia nie zapomną także o najcenniejszej wartości, jaką jest przyjaźń.

Film „Psy i koty 3: łapa w łapę” jest trzecią częścią hitów kinowych „Psy i koty” (reż. Lawrence Guterman, 2001) oraz „Psy i koty: odwet Kitty” (reż. Brad Peyton, 2010). Świat pozornie odwiecznych wrogów – psa i kota – na stałe zapisał się w pamięci widzów. Bohaterów filmu pokochali zarówno najmłodsi widzowie, jak i dorośli miłośnicy zwierząt. Trzecią część przygód Rogera i Gwen wyreżyserował Sean McNamara (nominacja do Nagród BAFTA i Emmy za serial dla dzieci „Świat Raven”), a za scenariusz odpowiada Scott Bindley („Gang wiewióra 2”).

Znana z „Teorii wielkiego podrywu” aktorka Melissa Rauch udzieliła swojego charakterystycznego głosu Kotce Gwen. Głosu Psu Rogerowi użyczył Max Greenfield, nominowany m.in. do nagród Critics’ Choice, Emmy, do Złotego Globu oraz Teen Choice Awards za rolę Schmidta w serialu „Jess i chłopaki”.

Wydanie DVD zawiera nieopublikowane wcześniej rozmowy z twórcami filmu, ciekawostki filmowe oraz specjalnie przygotowane kalambury. Zabawna opowieść o futrzanych wrogach skierowana jest do wszystkich, zarówno dzieci, jak i starszych widzów, którzy nie wyobrażają sobie życia bez psów i kotów.

Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray TUTAJ


(zdjęcia: materiały dystrybutora)

Dodaj komentarz