Premiera horroru ZAKONNICA w Cinema City!

2018_09_03 The Nun plakat7 września na ekranach kin Cinema City zadebiutuje „Zakonnica” – film zapowiadany jako jeden z najbardziej przerażających horrorów ostatnich lat, spin off kultowej „Obecności 2”. Film będzie wyświetlany na panoramicznych ekranach w IMAX® oraz w przyprawiającym o gęsią skórkę formacie 4DX®, specjalnie dla widzów chcących poczuć grozę, jeszcze bardziej!

Film „Zakonnica” to amerykański horror reżyserii Corina Hardy’ego. Film jest spin offem drugiej części horroru „Obecność” – jednego z najlepszych filmów gatunku ostatnich lat. Po samobójstwie młodej zakonnicy w klasztorze w Rumunii, Ojciec Burke (w tej roli Demian Bichir)  i nowicjuszka, siostra Irene (Taissa Farmiga) zostają wysłani przez Watykan na miejsce, aby zbadać sprawę. W trakcie dochodzenia odkryją pilnie strzeżony, mroczny sekret zakonu. Będą musieli stawić czoła złowrogiej sile pod postacią tytułowej Zakonnicy, którą widzowie po raz pierwszy mogli zobaczyć w filmie „Obecność 2”, a samo opactwo stanie się przerażającą areną walki dobra ze złem. Muzykę do filmu skomponował Abel Korzeniowski, polski kompozytor od lat pracujący w Hollywood.

Zdjęcia do filmu powstały w całości w Rumunii. Taissa Farmiga wcielająca się w rolę Irene, jest młodszą siostrą Very Farmigi grającej Lorraine Warren w obu częściach „Obecności”. W rolę demona pod postacią tytułowej Zakonnicy wciela się natomiast Bonnie Aarons, która pojawiła się już w tej roli we wspomnianej „Obecności 2”.

W Cinema City film będzie wyświetlany między innymi w salach IMAX®, czyli w najlepszej dostępnej na polskim rynku jakości. Horror oglądany na gigantycznym panoramicznym ekranie z obrazem o zwiększonej jasności, ostrości i kontraście będzie jeszcze bardziej przerażający.  Amatorów silnych wrażeń oraz tych którzy chcą wręcz namacalnie poczuć obecność demona, zapraszamy na seans w technologii 4DX®, która oddziałuje na dosłownie wszystkie zmysły. Dzięki 4DX®,  nie opuszczając kinowego fotela, znajdziesz się razem z bohaterami w rumuńskim klasztorze.. Poczujesz podmuchy delikatnego wiatru, wibracje podłogi, zobaczysz opadającą mgłę, poczujesz zapachy… Wszystko to doskonale zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie, po to by wywołać u ciebie jeszcze większą gęsią skórkę.

Film będzie można następnie obejrzeć we wszystkich 34 kinach Cinema City w 19 miastach w wersji 2D , natomiast w wersji IMAX® w kinach Cinema City: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław) w salach 4DX® w kinach: Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz i Wroclavia (Wrocław).

Dodatkowo we Wrocławiu (Wroclavia) film będzie można obejrzeć w jednej z trzech kameralnych sal Cinema City Wroclavia VIP, oferujących widzom kino w wersji all inclusive z dodatkowym menu restauracyjnym do wyboru i innymi atrakcjami.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Dodaj komentarz