Premiera filmu „Więzień Labiryntu: Lek na śmierć”
już 26 stycznia w Cinema City, IMAX® i 4DX®

„Więzień Labiryntu: Lek na śmierć” to zakończenie słynnej, epickiej sagi Wesa Balla. W spektakularnym finale Thomas i Streferzy wkradną się do Ostatniego Miasta, gdzie znajdą się w niebezpiecznej pułapce. Czy wyjdą z niej cało? Film będzie można obejrzeć w technologii IMAX®, która zapewnia najbardziej intensywne przeżycia kinowe oraz w technologii 4DX®, dzięki której doświadczysz filmowych wrażeń wszystkimi zmysłami. Premiera odbędzie się już w najbliższy piątek 26 stycznia.

W spektakularnym finale Thomas staje na czele Streferów, którzy wyruszają z ostateczną misją. Aby ocalić swych przyjaciół, muszą wkraść się do legendarnego Ostatniego Miasta, kontrolowanego przez DRESZCZ labiryntu, który kryje w sobie najniebezpieczniejszą z dotychczasowych pułapek. Ci, którzy wyjdą z niej żywi, poznają odpowiedzi na pytania, nurtujące Streferów od chwili, gdy znaleźli się w pierwszym labiryncie!

https://www.youtube.com/watch?v=5Lly_o1jRXI

Za reżyserię serii odpowiada Wes Ball, dla którego pierwsza część była debiutem reżyserskim. – Oryginalny film opowiadał o tym, jak to jest kiedy w dzieciństwie po raz pierwszy wychodzisz za próg. Drugi można porównać do wyjazdu na studia. Jesteś już niezależny, lecz jeszcze siebie nie znasz. Z kolei w trzecim filmie mamy bardziej dojrzałe spojrzenie na dobro i zło – mówi Wes Ball.

Saga filmowa „Więzień labiryntu” powstała na podstawie książek Jamesa Dashnera, który z kolei zainspirował się „Władcą much”. Wes fantastycznie dopracował moją serię książkowa, dodając jej kinowego sznytu – komentuje autor.

W rolach głównych wystąpili popularni aktorzy młodego pokolenia: Dylan O’Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Giancarlo Espositio, Aidan Gillen, Ki Hong Lee, Barry Pepper, Will Poutler i Patricia Clarkson.

„Więzień Labiryntu: Lek na śmierć” będzie można obejrzeć w formacie 3D w technologii IMAX®, która zapewnia najbardziej intensywne wrażenia wizualne, przez co seans filmowy staje się niezapomnianym przeżyciem. Co więcej – na gigantycznym, panoramicznym ekranie IMAX® widać o 26% więcej niż w innym kinie, więc odbiór filmu jest o wiele głębszy. Z kolei fanów ekstremalnych emocji zapraszamy do sal ŠKODA 4DX®, gdzie dzięki rewolucyjnej technologii 4DX®, oddziałującej na zmysły, można poczuć m.in. różnorodne zapachy, krople deszczu, wiatr czy wibracje. Dodatkowo ruchome fotele z symulatorami ruchu wznoszenia, kołysania i falowania, doskonale zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie, powodują, że wrażenia filmowe są wielokrotnie spotęgowane.

„Więzień Labiryntu: Lek na śmierć” można obejrzeć we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D, w wersji IMAX® w formacie 3D w kinach: Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza, Łódź Manufaktura, Wrocław Wroclavia oraz w salach ŠKODA 4DX® w kinach: Cinema City Warszawa Arkadia, Łódź Manufaktura, Kraków Bonarka, Lublin Felicity i Bydgoszcz, Wrocław Wroclavia.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited

Dodaj komentarz