POND:

nowa płyta muzyków Tame Impala już dostępna!

Na półkach sklepowych można już znaleźć siódmy album zespołu POND, tworzonego przez muzyków grupy Tame Impala. Album „The Weather” zawiera najbardziej popowy materiał w historii tej australijskiej grupy.

Znaki charakterystyczne POND to niezwykła kreatywność i nieprzestrzeganie jakichkolwiek granic psychodelicznego rocka, słychać na nowym krążku, „The Weather”. Pierwszym video promującym album bjest klip „Sweep Me Off My Feet”:

Tak jak poprzedni album, „The Weather”, zostało wyprodukowane przez Kevina Parkera, jednak stylistycznie bardzo różni się od „Man, It Feels Like Space Again”.

Nicholas Allbrook z POND mówi o płycie: „To koncept album. Nie o Perth, ale skupiający się na wszystkich sprzecznościach, które tworzą takie miasta na całym świecie. Rozwój, pieniądze. To nie nasze, a zarazem nasze miejsce. Angielskie, ale australijskie, na końcu świata. Próbujemy żyć z godnością, okazując równocześnie brak szacunku. A na końcu tego pokręconego białego świata są plaże i natura, które nas wszystkich łączą”.

The Weather Lista utworów:pond

  1. 30,000 Megatons
  2. Sweep Me Off My Feet
  3. Paint Me Silver
  4. Colder Than Ice
  5. Edge Of The World Pt. 1
  6. A/B
  7. Zen Automaton
  8. All I Want For Xmas (Is A Tascam 388)
  9. Edge of the World Pt. 2
  10. The Weather

 

POND tworzą:
Nicholas Allbrook
Joe Ryan
Jay Watson
Jamie Terry

Dodaj komentarz