Poczuj prawdziwą przyjemność z oglądania „Sztuki kochania”.

W Cinema City ruszyła przedsprzedaż biletów!

Najbardziej oczekiwany i pożądany polski film „Sztuka kochania” wejdzie na duże ekrany 27 stycznia. Warto nabyć bilet już dziś dzięki przedsprzedaży, którą uruchomiła sieć Cinema City. Kupując bilet z wyprzedzeniem, pierwsi widzowie mogą zagwarantować sobie najlepsze miejsca, by obejrzeć film o kobiecie-legendzie, która potrafiła przełamać tabu seksualne Polaków.

„Sztuka kochania” to film opowiadający historię Michaliny Wisłockiej,  lekarki i seksuolożki, która dokonała niemożliwego – w pruderyjnej PRL-owskiej rzeczywistości otworzyła na oścież drzwi polskich sypialni. Rozprawiając się z konserwatywnymi stereotypami i wszechobecną ignorancją, Wisłocka zrewolucjonizowała życie seksualne całego kraju. Wszystko za pomocą jednej książki – wydanej w 1976 roku tytułowej “Sztuki kochania”, która zniknęła z półek księgarni w zaskakującym tempie, stając się absolutnym bestsellerem. Poradnik sprzedany w większej liczbie egzemplarzy niż Biblia i „Pan Tadeusz”, na zawsze zmienił życie seksualne milionów Polaków.

W filmie w reżyserii Marii Sadowskiej, w rolach głównych zobaczymy plejadę uznanych aktorów: Magdalenę Boczarską, Piotra Adamczyka, Justynę Wasilewską, Jasminę Polak, Eryka Lubosa.

To była niesamowita kobieta „z jajami“, która dzisiaj również nie jednego by zszokowała – mówi o pierwowzorze swojej postaci, Magdalena Boczarska, filmowa Michalina Wisłocka. Reżyserka filmu, Maria Sadowska dodaje: uważam że „Sztuka kochania“ jest bardzo aktualna pod wieloma względami. W dzisiejszych czasach może już nie potrzebujemy tak wiele wiedzy merytorycznej, ponieważ z każdej strony epatuje na nas seks, pornografia, ale zapomnieliśmy o tej drugiej stronie, psychologicznej.

Aby zapewnić widzom najwyższą przyjemność oglądania „Sztuki kochania”, sieć kin Cinema City uruchomiła przedsprzedaż. Już teraz mogą kupić bilety i wybrać dla siebie najlepsze miejsca na najdogodniejsze seanse w kinach Cinema City.

Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie  www.cinema-city.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Test AntySPAMowy *