Pierwszy teledysk promujący nową płytę The Wombats

9 lutego 2018 roku ukaże się oczekiwana płyta brytyjskiej grupy The Wombats „Beautiful People Will ruin Your Life”. Już dzisiaj możemy obejrzeć, posłuchać teledysku promującego nową płytę The Wombats.

„Lemon to Knife Fight” to opowieść o zbawieniu, ciemna, ale jednak pozytywnie naładowana. Reżyser Finn Keenan tłumaczy, że:

„Pomysł na to wideo powstał na podstawie zdania „David Lynch spotyka Power Rangers” Chciałem stworzyć coś co zaczyna się mrocznie i surrealistycznie, lekko niepokojąco, by później wszystko stanęło na głowie, obróciło się o 180 stopni i prowadziło do niedorzecznego zakończenia. Ci łowcy robią to co miesiąc, jednak teraz wybrali złego wilkołaka. Chciałem, by widz poczuł sympatię do głównej bohaterki i jak największą odrazę w stosunku do ludzi, którzy ją złapali, tak by ostatecznie poczuli satysfakcje. Chciałem by w klipie były wyczuwalne południowo amerykańskie wibracje, więc nakręciliśmy teledysk na środku niczego, w moim małym miasteczku rodzinnym – Cavan w Irlandii. To niespodziewanie dało bardzo przekonujący efekt.”

Z ciekawostek… zespołowi udało się wyprzedać 11 z 15 koncertów w Wielkiej Brytanii w mniej niż tydzień.

Dodaj komentarz