Blair Witch w ŠKODA 4DX
Pierwszy horror w formacie 4DX!

Blair Witch to sequel nakręconego w 1999 roku kultowego horroru Blair Witch Project. Film zrealizowany został przez producentów takich filmów jak „The Ring”, „Naznaczony” czy „Wizyta”, co podsyca apetyt amatorów tego gatunku kina. Po raz pierwszy Cinema City zaprasza widzów o nerwach ze stali do sal ŠKODA 4DX. Warto się spieszyć z zakupem biletów, bowiem Blair Witch w ŠKODA 4DX będzie dostępny wyłącznie w dniach 16 – 23 września.

4dx_BlairWitchW salach ŠKODA 4DX podkręcamy emocje do maksimum. Na miłośników horrorów czeka dużo więcej wrażeń, niż sam film, chociaż i tak na kontynuację jednego z najsłynniejszych horrorów w historii kina nie trzeba nikogo namawiać!

Grupa studentów wyrusza do lasów Black Hills w poszukiwaniu dawno zaginionej siostry jednego z nich. Wiele wskazuje na to, że wyprawa może przynieść efekt, szczególnie, że swoją pomoc oferują dwaj miejscowi przewodnicy. Jednak wkrótce po wejściu w głąb lasu, po zapadnięciu zmroku, wędrowcy zaczynają doświadczać niepokojącej obecności kogoś jeszcze. Dzięki ruchomym fotelom widz przenosi się w sam środek akcji filmu i „podąża” za bohaterami. Ucieczka przez las, upadki, potknięcia – to wszystko odczujecie na własnym ciele! Bohaterowie Blair Witch zyskują nieproszone towarzystwo, którego obecność odczuje także każdy widz. Systemy nawiewu imitują oddech wroga na plecach, ale także powietrze muskające twarz, plecy i nogi podczas ucieczki. Dzięki technologii 3D, obraz staje się krystalicznie żywy, więc być może staniesz oko w oko z wiedźmą z Blair…. Nie przychodź do nas, jeśli nie jesteś na to gotowy!  Jasne staje się, że legenda o klątwie wiedźmy z Blair jest bardziej przerażająca i bardziej prawdziwa niż ktokolwiek mógł przypuszczać… Blair Witch w ŠKODA 4DX tylko dla odważnych!

Od 16 do 23 września Blair Witch: w salach ŠKODA 4DX (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin,) oraz od 16 września we wszystkich kinach Cinema City.

Z uwagi na wymiar doznań, nie zaleca się korzystania z foteli 4D dzieciom do lat 4 lub o wzroście poniżej 100 cm, kobietom w ciąży, osobom niepełnosprawnym, widzom starszym, ze schorzeniami serca, kręgosłupa lub szyi, chorobą lokomocyjną, chorym na epilepsję lub wrażliwym na efekty występujące podczas seansu (gwałtowny ruch, jaskrawe światło, itp.). Dzieci do lat 7 mogą korzystać z kina tylko pod opieką osób dorosłych.

Dodaj komentarz