Opis książki: 

„Międzynarodowy bestseller, który porwał serca czytelników w Stanach Zjednoczonych, we Francji i wielu innych krajach!

Wymagający, bezwzględny … i absolutnie nie do odparcia! „Piękny drań”…

Chloe Mills, uzdolniona i pracowita studentka MBA ma tylko jeden problem: swojego szefa, Ryana Bennetta. Jest wymagający, nie przebiera w słowach i nie liczy się z uczuciami innych – ale nie sposób mu się oprzeć.

Bennett Ryan wrócił z Francji do Chicago, aby podjąć znaczące stanowisko w wielkiej firmie rodzinnej. Nawet nie przyszło mu do głowy, że asystentka, która współpracowała z nim na odległość przed jego przyjazdem, to wystrzałowa, niewinnie prowokacyjna i wyjątkowo irytująca istota, którą teraz będzie widywał codziennie. Pomimo plotek nigdy nie romansował w pracy, Chloe jest jednak pokusą, której trudno się oprzeć…

Jednak, gdy ich wspólne pragnienie dochodzi do granic wytrzymałości, Bennett i Chloe będą musieli zdecydować, co są gotowi poświęcić dla siebie nawzajem…”

Opis autora:

„Christina Lauren to duet autorski z USA. Obie panie rozpoczynały karierę pisarską na portalach publikujących fanfiction inspirowane serią „Zmierzch”. Dziś autorki wyszły poza świat pisarstwa online, stając się jednymi z popularniejszych twórczyń literatury gatunku Young Fiction oraz Adult Fiction. Piszą głównie romanse obyczajowe.”


Zauroczona Zaplątanymi – Emmy Chase
sięgnęłam po Pięknego drania. Sama nie wiem, gdzie przeczytałam, że książka ta będzie równie zabawna i wciągająca. Dlatego nie zastanawiałam się ani chwili, aby po nią sięgnąć.

Typowy romans. Dwoje bohaterów. Ona i On. Przystojny szef, któremu do stóp pada niejedna kobieta. Piękna pracownica, której urody pozazdrościłaby niejedna z nas. Brzmi jak romans idealny. Typowy romans idealny. Niestety do ideału brakuje mu faktu, że Bennett i Chloe zwyczajnie się nienawidzą.  Wszystko za sprawą Bennetta. Jest on zwyczajnym chamem. Tak, dobrze przeczytaliście. Jego pracownicy mają przyjemność poznać szefa z najgorszych koszmarów. Chamski, złośliwy, doprowadzający wszystkich do płaczu, a do tego żądający perfekcyjności od siebie i innych. Każde jego pojawienie kończy się głośnym trzaskaniem drzwiami. Powiedzielibyście, że z takim facetem (nawet szefem!
A może zwłaszcza szefem?) nie da się wytrzymać… ale wbrew pozorom jest ktoś, kto potrafi z nim wytrzymać. Właśnie tą osobą jest Chloe. Kobietą o niesamowitej inteligencji i dorównującej urodzie.

Po kolejnej już n-tej pełnej reprymendy tyradzie, pan Ryan wzywa Pannę Mills, aby przedstawiła swoją prezentację wieczorem w jednej z sal konferencyjnych. Podczas prezentacji została zaproponowana przez pana Ryana kontr prezentacja, która zakończyła się rozsypanymi guzikami oraz zaginioną bielizną.

Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że Piękny drań to typowy romans. Z parą typowych bohaterów. Zakończony zrozumieniem przez parę wybranków, że mimo wszelkich wad i pozornej nienawiści darzą się gorącym uczuciem. Nie tylko erotycznym. Mimo że autorki nie marnowały czasu, aby pojawiły się pierwsze sceny erotyczne.

Każda kłótnia kończyła się erotycznym uniesieniem, a potem następował kolejny ruch. Na przemian jej albo jego.

Książkę można śmiało nazwać erotykiem. Większa część fabuły to właśnie erotyczne uniesienia. Od czasu do czasu przerywane innymi wydarzeniami. Godne pochwały jest to, że autorki opisując te sceny ani przez chwilę nie sięgnęły do wulgarnych zasobów słownictwa.
Wszystko jest przemyślane, naturalne oraz napisane ze smakiem.

Podsumuje to jednym zdaniem. Miłość potrafi dojrzeć w drugiej osobie coś więcej, nawet jeśli na pierwszy rzut oka widzimy same wady.

 Aleksandra

źródło opisu: Wydawnictwo Zysk i S-ka, 2015
źródło okładki: http://zysk.com.pl/
źródło opisu autora: http://christinalaurenbooks.com/

352226-352x500

 

Dodaj komentarz