PAWBEATS „OUT”

Najnowszy album Marcina Pawłowskiego znanego jako Pawbeats – producenta, multiinstrumentalisty i kompozytora zatytułowany „OUT” z gościnnym udziałem znakomitych polskich artystów ukaże się 13 kwietnia 2018 r.

Płytę wzbogaca gościnny udział Ani Dąbrowskiej, Natalii Grosiak, Noviki, Mariki, Marceliny, Poli Rise, zespołu XXANAXX oraz Roberta Cichego i Buslava. Muzyka powstawała na przestrzeni ostatnich dwóch lat.

Dla Pawbeatsa istotnym elementem tego projektu była jego oprawa wizualna, dlatego do realizacji okładki zaprosił jednego z najbardziej cenionych współczesnych rysowników – Pawła Kuczyńskiego, a nad całością poligrafii czuwał znakomity grafik – Grzegorz “Forin” Piwnicki.

Utwory z udziałem artystów z płyty „OUT”  będzie można usłyszeć podczas wielkiego koncertu w Auli UMK w Toruniu, który odbędzie się w dniu premiery (13.04). Ponadto, Pawbeats zaprosił artystów, z którymi współpracował przy poprzednich albumach, a całe wydarzenie rozpocznie się od koncertu zaprzyjaźnionego zespołu Luxtorpeda.

Dotychczas Pawbeats dał się poznać jako producent albumów związanych z rapem oraz muzyką rozrywkową, z których kilkanaście osiągnęło statusy Złotej oraz Platynowej Płyty (m.in. Miuosh – Prosto przed siebie, Pih – Dowód Rzeczowy (trylogia), KęKę – Nowe Rzeczy czy też autorska Utopia oraz wydana w ubiegłym roku wspólna płyta z Kalim  – Chakra). Na swoim koncie ma także współpracę z Natalią Nykiel, Justyną Steczkowską, Moniką Borzym, Krzysztofem Herdzinem czy Quebonafide.

Pawbeats o płycie: „OUT” to album, który planowałem od kilku lat – zbierałem myśli, kompozycje, pomysły. Teraz czuję się jak debiutant, nieco po omacku poznając nowy muzyczny świat i to bardzo ciekawe przeżycie, myślę, że zarówno dla mnie jak i dla słuchaczy, o czym będziemy mogli się przekonać również na koncercie premierowym.

TRACKLISTA:pawbeats_okładka

 1. Boję się, że… (ft. Marcelina)
 2. Outcry (ft. Robert Cichy)
 3. Transakcentacje (ft. XXANAXX)
 4. Trzymaj mocno (ft. Natalia Grosiak)
 5. Lęk (ft. Ania Dąbrowska)
 6. Butterfly Wings (ft. Buslav)
 7. INSØMNIA
 8. Here and now (ft. Novika)
 9. Who we are (ft. Pola Rise)
 10. Gniew (ft. Marika)
 11. OUT

OPIS WYDAWNICZY:

Tytuł płyty: OUT
Nazwa zespołu: Pawbeats + różni wykonawcy
Premiera:  13 kwietnia 2018 r.
Wydawca: OUT Publishing
Dystrybucja: Step HURT

Dodaj komentarz