Bohaterowie Epoki lodowcowej 5 dołączają do Paszportu Filmowego

MojPaszportFilmowy_webCo robić, gdy „matka wszystkich asteroidów wali prosto na nas”? Maniek, Sid i Diego powracają, by przeżyć kolejną przygodę. Tym razem zmagać się będą z kosmicznym kataklizmem, do którego przyczynił się nie kto inny, jak Wiewiór – z obsesją na punkcie żołędzi. Na posiadaczy ‘Mojego Paszportu Filmowego’ Cinema City i chętnych, by dołączyć do programu, czekają filmowe naklejki i możliwość odebrania dodatkowych smakołyków w barze! Oficjalną, polską premierę animacji Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie zaplanowano na 29 lipca, ale w kinach Cinema City zobaczycie film przedpremierowo już od 22 lipca, przez cały tydzień!

Cztery części animacji o „największej lodopei wszech czasów” zdobyły serca widzów w każdym wieku. Dorośli mogą bezkarnie seplenić cytując kultowego leniwca Sida („A co to? Sysunia! Ja nie mogę, niebo w gębie!”, „Jakiś wybryk natury. Cyta w myślach!”), a dzieci doszukiwać się mamuta Mańka, jego ukochanej Eli oraz Wiewióra w domowych pupilach. Jedni i drudzy nie muszą już dłużej czekać na nowe przygody ulubieńców, bo na ekrany kin wchodzi Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie!

W pogoni za upragnionym orzeszkiem Wiewiór wystrzelony zostaje… w kosmos, wywołując katastrofę. W stronę Ziemi zmierza wielki meteor. Zanim dojdzie do kataklizmu, bohaterowie najdziwniejszego stada na świecie stawią czoła niezwykłym zjawiskom, jak gigantyczne fale, wyładowania elektryczne i inne fenomeny natury. Kultowym postaciom ponownie głosu użyczyli: Cezary Pazura (Sid), Wojciech Malajkat (Maniek), Piotr Fronczewski (Diego), Karina Szafrańska (Ela) czy Jacek Kawalec (Zdzichu).

Wraz z premierą Epoki lodowcowej 5 dzieci mogą zdobyć kolejne naklejki do ‘Paszportu Filmowego’ i fantastyczne nagrody. ’Mój Paszport Filmowy’ to książeczka z opisami letnich premier kinowych dla najmłodszych. Każda wizyta w dowolnym kinie Cinema City na filmie z ‘Paszportu’ to nagroda gwarantowana – świetne naklejki filmowe i możliwość odebrania dodatkowych smakołyków w barze. Za zebranie wszystkich naklejek czeka kolejna super niespodzianka! W programie ‘Mój Paszport Filmowy’ dzieci mogą zbierać naklejki z filmów: Alicja po drugiej stronie lustra, Gdzie jest Dory, BFG: Bardzo Fajny Gigant, Tini: Nowe życie Violetty, Szajbus i Pingwiny, a od 22 lipca przedpremierowo – także Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie.

Aż do 1 września maluchy mogą także uczestniczyć w konkursach filmowych na stronie www.cinema-city.pl/kids_club. W każdy czwartek do wygrania 150 zabawek Transformers i My Little Pony! Partnerami akcji są marki: Chupa Chups, Ziaja i Hasbro.

Dodaj komentarz