Nowy hit Bollywood w Cinema City.
Specjalne pokazy filmu „Blackmail. Szantaż”

Kino Bollywood zaskoczy nas swoim nowym obliczem. Tym razem hinduscy twórcy proponują widzom czarną komedię, niepozbawioną oczywiście typowych scen tanecznych i wokalnych. Niezwykłe intrygi i przekomiczne sploty akcji sprawiają, że widz nie chce opuszczać kinowej sali. Specjalne pokazy filmu „Blackmail. Szantaż” odbędą się w wybranych kinach Cinema City tylko we wtorek 17 kwietnia.

„Blackmail. Szantaż” to czarna komedia o niewyróżniającym się niczym szczególnym małżeństwie. Wiodą zwyczajne życie. Mąż pracuje dla firmy produkującej papier toaletowy, a żona pilnuje domowego ogniska. Jednak kobiecie nie wystarczają codzienne zajęcia i podczas nieobecności męża spotyka się z kochankiem. Pewnego dnia główny bohater, Dev, wraca wcześniej do domu i zastaje ukochaną w objęciach innego. Złość i poirytowanie sprawiają, że Dev wpada na okrutny pomysł, jak ukarać niewierną ukochaną i konkurenta. Zaczyna ich szantażować. Nie podejrzewa jednak, że intryga może się tak zaplątać, że sam wpadnie w swoje sidła. Komiczna historia zapętla się coraz bardziej, a kolejne zabawne wydarzenia sprawiają, że widz chce, by seans nigdy się nie skończył.

Pokazy bollywoodzkiej produkcji „Blackmail. Szantaż” wyłamującej się ze stereotypowych schematów tego gatunku kina odbędą się tylko we wtorek 17 kwietnia w wybranych 8 kinach Cinema City: Manufaktura (Łódź), Galeria Mokotów (Warszawa), Poznań Plaza, Krewetka (Gdańsk), Wroclavia (Wrocław), Bydgoszcz, Bonarka (Kraków), Punkt 44 (Katowice). Film wyświetlany będzie zarówno z polskimi, jak i z angielskimi napisami.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Dodaj komentarz