14 października będzie miała miejsce premiera najnowszego krążka Beth Hart, zatytułowanego „Fire On The Floor”. Album promuje klip do utworu tytułowego

Tej nominowanej do Grammy, niezwykle utalentowanej artystki nie trzeba przedstawiać. Jej trwająca od ponad 20 lat muzyczna kariera to nieustające pasmo sukcesów – zarówno albumy solowe, jak i liczne efekty współpracy z innymi wykonawcami, ale także niezwykle żywiołowe koncerty, cieszą się od zawsze ogromnym zainteresowaniem.

Do współpracy nad nowym krążkiem Beth zaangażowała producenta Olivera Leibera. Sesja nagraniowa odbyła się w jego domowym studio w Toluca Lake, a w skład zespołu, który towarzyszy artystce wchodzą: Michael Landau (gitara), Waddy Wachtel (gitara), Brian Allen (bas), Rick Marotta (perkusja), Jim Cox (klawisze), Dean Parks (gitara akustyczna) oraz Ivan Neville (organy). W przeciągu trzech dni ekipa zarejestrowała 16 nowych utworów, z czego na podstawową wersję albumu trafiło 12. Autorką wszystkich utworów jest Beth. Szczegółowa tracklista wydawnictwa przedstawia się następująco:

 1. Jazzman
 2. Love Gangster
 3. Coca Cola
 4. Let’s Get Together
 5. Love Is A Lie
 6. Fat Man
 7. Fire On The Floor
 8. Woman You’ve Been Dreaming Of
 9. Baby Shot Me Down
 10. Good Day To Cry
 11. Picture In A Frame
 12. No Place Like Home

Więcej szczegółów dotyczących wydawnictwa już niebawem. Album „Fire On The Floor” będzie dostępny w Polsce 14.10 dzięki Mystic Production.

Dodaj komentarz