Nowa filmowa trylogia Gwiezdnych Wojen?

Tak!

2) Nowa filmowa trylogia Gwiezdnych Wojen9 listopada 2017 roku zostało potwierdzone, że powstanie czwarta trylogia Gwiezdnych Wojen. Dziesiąty, jedenasty i dwunasty epizod Gwiezdnych Wojen stworzy Rian Johnson. Reżyser ten był również odpowiedzialny za Ostatnich Jedi. Wygląda na to, że Disney jest zadowolony ze współpracy z Amerykaninem.

Jak mówi Kathleen Kennedy: Praca z Rianem przy The Last Jedi była dla nas wszystkich przyjemnością. Jest bardzo kreatywny [i] stworzy coś fantastycznego niemal od zera na potrzeby nowej trylogii

To, co będzie działo się w nowej trylogii pozostaje tajemnicą – póki co wiemy tylko, że trzy kolejne filmy nie będą związane z sagą Skywalkerów, ale… mają opowiadać zakątkach odległej galaktyki, które do tej pory nie były eksplorowane.

Jako scenarzysta-reżyser filmu The Last Jedi Johnson potwierdził, że potrafi stworzyć potężne dzieło, z którego Lucasfilm i Disney są niesamowicie dumne. W szykowanej nowej trylogii, która jest niezależna od sagi Skywalkera, Johnson wprowadzi zupełnie nowe postacie z zakątków galaktyki, które nigdy nie były wcześniej przedstawiane w uniwersum Star Wars – zapowiedział Bog Iger.

Przypominamy, że ósma część kosmicznej sagi wchodzi do kin już 15 grudnia 2017 roku.

Wioletta Czarna

Zobacz także:

http://zazyjkultury.pl/gwiezdne-wojny-ostatni-jedi/

http://zazyjkultury.pl/lotr-1-gwiezdne-wojny-historie-2016-rez-gareth-edwards/

http://zazyjkultury.pl/gwiezdne-wojny-przebudzenie-mocy-rez-j-j-abrams/

Dodaj komentarz