Nowa aplikacja EmpikGO wprowadza ofertę dla najmłodszych

Little boy sitting on bed listening music on his smart phone.

EmpikGO wprowadza do swojej oferty abonament na bajki, baśnie oraz legendy. Za 9,99 zł użytkownicy otrzymują dostęp do ponad 100 nagrań w gwiazdorskiej obsadzie m.in.: Ireny Kwiatkowskiej, Piotra Fronczewskiego, Mariana Kociniaka i Emiliana Kamińskiego. Audiobooków można słuchać niezależnie od miejsca oraz pory dnia.

Z myślą o najmłodszych oraz ich rodzicach aplikacja EmpikGO rozszerzyła swoją ofertę o nową usługę – abonament na bajki w formie audiobooka. Dzięki temu rodzice mogą zadecydować, czy w danej chwili poczytają swoim dzieciom czy włączą im nagranie. W dobie życia w ciągłym biegu, takie rozwiązanie pomaga zagospodarować czas najmłodszych. W ofercie abonamentu znajdują się bajki uwielbiane przez pokolenia np. Plastusiowy pamiętnik, Alicja w Krainie Czarów, Pinokio, Kot w butach czy Jaś i Małgosia.

Audiobooki dostępne w aplikacji EmpikGO pochodzą z wytwórni Polskie Nagrania, a także z Biblioteki Akustycznej. Wśród lektorów znalazły się same sławy polskiej sceny, które mistrzowsko interpretują klasyki polskiej literatury dziecięcej.

– Warner Music Group jest jednym z największych na świecie wydawców muzycznych udostępniających piosenki i audycje do dystrybucji cyfrowej. Bardzo cieszymy się z uruchomienia przez Empik nowej aplikacji mobilnej EmpikGO, za pośrednictwem której planujemy oferować użytkownikom znane i lubiane baśnie muzyczne z katalogu Polskich Nagrań, takie jak Plastusiowy Pamiętnik, Alicja w Krainie Czarów czy Kot w butach. Dzięki naszemu partnerstwu nowe pokolenia będą mogły cieszyć się tymi kultowymi bajkami w formie tak przystępnej i nowoczesnej, jak nigdy dotąd – mówi Piotr Kabaj, Warner Music Eastern Europe President & Warner Music Poland President & Managing Director.

Platforma posiada wyłączność na dystrybucję bajek, legend oraz baśni w wykonaniu Ireny Kwiatkowskiej, Piotra Fronczewskiego, Mariana Kociniaka i Emiliana Kamińskiego czy Krzysztofa Kolbergera do stycznia 2019r. Abonament na bajki od EmpikGO można zamówić za pośrednictwem strony internetowej www.empik.com/abonament. Miesięczna subskrypcja kosztuje 9,99 zł. Co ważne, w każdym momencie można z niej zrezygnować. Zakup jednego abonamentu pozwala na korzystanie z oferty na dwóch urządzeniach przypisanych do danego konta np. na telefonie oraz laptopie. Dzięki rozbudowanemu, a zarazem prostemu w obsłudze systemowi aplikacja pozwala na synchronizację postępu czytania i słuchania utworów pomiędzy urządzeniami.

Dodaj komentarz