Orkiestra PFB gra muzykę Disneya!

DisneyW kończącą długi weekend niedzielę, 7.05 o godzinie 12:00 Polska Filharmonia Bałtycka zaprasza na Koncert Familijny z muzyką filmową Disneya!

Muzyka z bajek i filmów Walta Disneya jest znana i lubiana zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Polska Filharmonia Bałtycka zorganizowała koncert dedykowany małym Melomanom i ich rodzicom, podczas którego Orkiestra PFB zagra melodie ze znanych hitów kinowych w wyjątkowych aranżacjach. Poprowadzi ją Sławomir Chrzanowski – dyrygent, który często angażuje się w projekty edukujące i oswajające z muzyką klasyczną najmłodszych.

W programie koncertu goście Filharmonii usłyszą piosenki z „Króla Lwa”, „Alladyna”, „Władcy Pierścieni”, „Piratów z Karaibów”, „Muppetów”  i innych.

Koncert połączony będzie z projekcją „Orkiestrownika”, aplikacji poświęconej instrumentom orkiestry symfonicznej. Prezentacja odbędzie się po zakończeniu koncertu.

Wydarzenie jest świetną okazją, by dzieci dowiedziały się, czym jest filharmonia i jak na żywo wyglądają instrumenty orkiestrowe, a także polubiły muzykę klasyczną!

 

Szczegóły: bilety@filharmonia.gda.pl, pod numerem telefonu 58 320 62 62 i na www.filharmonia.gda.pl.

Dodaj komentarz