Dziewczyna z pociągu na pokazie Ladies Night w Cinema City

LN - październikLondyn, podmiejski pociąg, a w nim codziennie podróżuje Rachel: samotna, trzydziestoletnia rozwódka, alkoholiczka, która nie umie poukładać własnego życia. Jej obsesja to były mąż i fantazje o ludziach w domach, których widzi z okien pociągu. Kiedy Rachel staje się świadkiem morderstwa, nic nie przemawia za jej wiarygodnością, a przeszłość rzutuje na prawdziwość zeznań. Ekranizacja powieści Dziewczyna z pociągu autorstwa Pauli Hawkins, która błyskawicznie stała się światowym bestsellerem, do zobaczenia przedpremierowo podczas babskich spotkań w ramach Ladies Night już 6 października o godz. 19.30 w Cinema City.

Ladies Night w Cinema City to wieczór dedykowany wszystkim fantastycznym kobietom, które kochają kino i spędzanie wolnych chwil z bliskimi osobami. Na wszystkie panie czekają konkursy, prezenty od lokalnych firm, degustacje czy testowanie nowych produktów. Wisienką na torcie jest przedpremierowy film.

W październiku zapraszamy na produkcję Dziewczyna z pociągu, w którą wciela się fantastyczna Emily Blunt. Ekranizacja największego bestsellera ostatnich lat. Nr 1 sprzedaży książek w Polsce od wielu miesięcy. Lider listy bestsellerów NEW YORK TIMES’A. Thriller, który zdetronizował „Zaginioną dziewczynę” pokazuje jak czasem niewinne marzenia zmieniają się w przerażającą rzeczywistość.

Każdego dnia dokładnie o 8.04 wsiada do podmiejskiego pociągu i jedzie do pracy w Londynie. Każdego dnia spotyka tych samych ludzi i mija te same domy. Obserwuje. Rachel to samotna, uzależniona od alkoholu kobieta. Podczas podróży zaczyna podglądać pewną parę i snuć ich wymyśloną historię. Pewnego dnia odkrywa, że w obserwowanym przez nią domu wydarzyła się tragedia…

Dziewczyna z pociągu w ramach Ladies Night w czwartek 6 października o godz.19.30 w wybranych kinach Cinema City.

Bilety do kupienia na stronie http://cinema-city.pl/LadiesNight/

 

Dodaj komentarz