Hazel English:

premiera „Just Give In / Never Going Home” już 19 maja!

Po debiutanckiej 12-calowej epce, która wyprzedała się w ciągu miesiąca, Hazel English powraca z nowym wydawnictwem „Just Give In / Never Going Home”, łączącym dwie epki – pierwszą „Never Going Home”, i nową „Just Give In”. Artystka kontynuje swoją pracę z producentem Jacksonem Phillipsem (aka Day Wave) i nowym współpracownikiem, Justinem Raisenem  (Angel Olsen, Sky Ferreira). Pierwszym utworem nagranym wspólnie z Justinem jest nowy singiel Hazel, „That Thing”:

Gdy Hazel English miała na koncie ponad 8 milionów odtworzeń jej utworów w Internecie, a jej debiutancka EP-ka nie została jeszcze nagrana, już mówiło się o niej, jak o sensacyjnym odkryciu, głównie za sprawą singla „Never Going Home”.

Na nowym wydawnictwie znalazło się 11 utworów, na które składają się wcześniejsze single „Fix and Control”, wspomniany „Never Going Home”, ulubiony przez fanów „I’m Fine” i zamykający EPkę „That Thing”.

Wydawnictwo „Just Give In / Never Going Home” ukaże się 19 maja w formacie CD i jako wydanie specjalne na podwójnym winylu.

 

Lista utworów „Just Give In / Never Going Home”:

Hazel English

 1. Other Lives
 2. Fix
 3. Birthday
 4. Love Is Dead
 5. More Like You
 6. Never Going Home
 7. Make It Better
 8. Control
 9. It’s Not Real
 10. I’m Fine
 11. That Thing [Bonus Track]

 

Dodaj komentarz