Halo przedstawia nowy kawałek – „Hamuj”!

Zespół HALO, od niedawna współpracujący z wytwórnią SP Records, powraca! Po ciepło przyjętych „Tygrysach” muzycy przedstawiają kolejne mocne, rockowe uderzenie – utwór „Hamuj”.

„Hamuj” to energetyczny, dynamiczny kawałek, czerpiący z rockowych inspiracji. Brzmią tu wyraziście gitary i perkusja, a tekst buduje niestandardowy rytm i bawi się motoryzacyjnymi metaforami. Piosence towarzyszy teledysk, stworzony przez Jarosława „Jarasa” Pacanka – w klipie dynamiczne ujęcia przeplatają się z szczegółowymi, pięknie zakomponowanymi obrazami. Zielonogórskie HALO ​po wielu latach działalności jego muzyków w różnych formacjach przybrał swój obecny kształt w połowie 2016 roku.

W międzyczasie pod okiem producenta Marka Dulewicza w łódzkim studio Embryo ​powstawał debiutancki, mimo wszystko, album, którego premiera zapowiadana jest na 2018 rok. Członkowie HALO skupiają się nie na eksponowaniu siebie jako oddzielnych solistów, ale na tworzeniu i wyrażaniu zespołowej energii zawartej w muzyce, bez zbędnej otoczki – po prostu grają i, co najważniejsze, bawią się wyśmienicie dzięki energetycznemu ładunkowi muzyki.
Dla muzyków tego kolektywu najważniejszy jest emocjonalny przekaz i przepływ muzycznego prądu.

Dodaj komentarz