Gentleman z rewolwerem” przedpremierowo w Cinema City!

Przedpremierowe pokazy filmu „Gentleman z rewolwerem”, opowieści o sympatycznym starszym panu i groźnym przestępcy w jednym, już w ten weekend, 10 i 11 listopada w Cinema City. Świetna komedia z wartką akcją i legendą kina Robertem Redfordem w roli głównej to jeden z kinowych hitów tej jesieni. Bądź jednym z pierwszych widzów filmu w Polsce!

Historia zaprezentowana w najnowszym filmie z jednym z najwybitniejszych aktorów wszechczasów; Robertem Redfordem w roli głównej, oparta jest na prawdziwych wydarzeniach. Forrest Tucker – na pierwszy rzut oka spokojny i stateczny człowiek, skrywa pewną mroczną tajemnicę. Jest mistrzem w okradaniu banków w niezwykle uprzejmy i sympatyczny sposób. Nie raz trafiał już za kratki, zawsze jednak udawało mu się wydostawać z więzienia i kontynuować swój proceder. Pewnego dnia na jego drodze pojawia się wyjątkowa kobieta, która staje się powodem, do tego aby skończyć z dotychczasowym stylem życia, a rewolwer schować na samo dno szuflady. Rezygnacja z czegoś, co było głównym życiowym zajęciem, okazuje się jednak wcale nie taka prosta. Przejście na emeryturę trzeba będzie przełożyć na później, mając siedemdziesiątkę na karku, Forrest Tucker dostaje bowiem propozycję ostatniego wielkiego skoku. Jaka decyzję podejmie? Dowiedz się jako pierwszy!

Niecodzienną komedię wyreżyserował Davidz Lowery. W głównych rolach występują: Robert Redford (Forrest Tucker), Casey Affleck (John Hunt), Sissy Spacek (Jewel), Danny Glover (Teddy), Tom Waits (Waller) i Tika Sumpter (Maureen). Gentleman z rewolwerem” wchodzi na ekrany kin 16 listopada, jednak Cinema City zaprasza wszystkich widzów już w najbliższy weekend, 10 i 11 listopada, na specjalne pokazy przedpremierowe

Na „Gentlemana z rewolwerem” przedpremierowo 10-11 listopada w wersji 2D zapraszamy do kin Cinema City w: Warszawie (Arkadia, Bemowo, Mokotów, Promenada, Sadyba, Białołęka), Krakowie (Bonarka, Zakopianka, Kazimierz,), Poznaniu (Kinepolis), Katowicach (Punkt 44, Silesia), Toruniu, Bydgoszczy, Gliwicach, Łodzi (Manufaktura), Wrocławiu (Wroclavia).

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Dodaj komentarz