Nowy rok wydawnictwo In Rock rozpoczyna od biografii jednego z najpopularniejszych wykonawców młodego pokolenia, idol niejednej nastolatki, popowy bard, niekłaniający się mainstreamowym standardom współczesnej muzyki, który mimo to szturmem zdobywa listy przebojów. Ed Sheeran.

inimbgdoooidecmlEd Sheeran rządzi światem. Sprzedaje miliony płyt, koncertuje na stadionach, występuje z największymi, zdobywa prestiżowe nagrody… A zaczynał od darmowych koncertów w pubach i sprzedawania płyt, które nosił w plecaku. W niniejszej biografii możemy prześledzić jego losy od początków w Yorkshire i Suffolk przez fascynację Damienem Rice’em i Nizlopi aż po wydanie bestsellerowego albumu „Divide”. Książka zawiera liczne wypowiedzi Eda Sheerana oraz jego przyjaciół, krewnych i współpracowników. To opis niezwykłej kariery, jaką zrobił ten „zwyczajny niezwyczajny” rudzielec, będący obecnie jednym z najsłynniejszych muzyków na świecie.

DAVID NOLAN to wielokrotnie nagradzany dziennikarz brytyjski, specjalizujący się w muzyce i kulturze popularnej. Napisał m.in. biografie Bernarda Sumnera z Joy Division i New Order i Damona Albarna z Blur, a także współtworzył programy dokumentalne o Sex Pistols i The Smiths.

Już teraz możecie przeczytać wstęp oraz I rozdział książki
Ed Sheeran promo

Ed Sheeran. Plusy i minusy
Autor: David Nolan
Tłumaczenie: Marek S. Fog
Posłowie: Jakub Kozłowski
Wydawnictwo In Rock
Stron: 284 + wkładka 8 stron ze zdjęciami
Format: 145×205 mm
Oprawa miękka
ISBN 978-83-64373-55-8
Cena detaliczna: 29,90 zł

 

Dodaj komentarz