Dzień dziecka w kinie?! Czemu nie!

W tym radosnych dniu, wyjątkowe premiery dziecięcych hitów tylko w Cinema City!

Dzień dziecka jest zdecydowanie najbardziej wyczekiwanym przez wszystkie dzieci świętem! Co mogłoby być lepszym prezentem od wycieczki na wymarzony film do kina, na który nasza pociecha zawsze chciała się wybrać? Właśnie z myślą o najmłodszych, 1 czerwca zapraszamy do kin Cinema City! Właśnie tego dnia odbędzie się premiera dwóch długo wyczekiwanych filmów dla dzieci. Będą to: „Bella i Sebastian 3” oraz „Wyszczekani”! Dodatkowo repertuar kin sieci, będzie obejmował takie seanse jak: „Futrzaki ruszają na ratunek” oraz „Han Solo. Gwiezdne wojny – historie”. Pozwól swojemu dziecku wybrać film i spędźcie wspólnie radosny czas w kinie!

Dzień Dziecka jest niezwykle szczególnym i radosnym dniem, w którym pragniemy obdarować nasze pociechy wymarzonymi prezentami, okazać im jak najwięcej miłości oraz sprawić, by tego dnia uśmiech nie schodził z ich buzi. Cudowną niespodzianką dla naszych dzieci, może okazać się wycieczka na ich ulubiony bądź długo wyczekiwany film! Zazwyczaj dzieci są bardzo podekscytowane wizytą w kinie, śledzeniem losów swoich ulubionych bohaterów bądź też możliwością obejrzenia nowej bajki na tak dużym ekranie. Dlatego też to właśnie wyjście do kina może się okazać najlepszym możliwym prezentem, który zaskoczy i zrobi cudowna niespodziankę naszym milusińskim!

Zróżnicowany repertuar filmowy daje możliwość szerokiego wyboru seansu i gwarantuje, że nasze dzieci zdecydowanie nie będą się nudzić, a czas spędzony w kinie będzie miłym i niezapomnianym przeżyciem!

W tym wyjątkowym dniu Cinema City szczególnie poleca premiery na, które nasi młodzi widzowie na pewno długo wyczekiwali:

  • „Bella i Sebastian 3” – przedstawia przygody dzielnego Sebastiana, który musi obronić Bellę i jej szczenięta przed złym człowiekiem, który podaje się za ich prawowitego właściciela. Chłopiec jest załamany, ale nie zamierza się poddać!

  • „Wyszczekani” – szalona komedia opowiadająca o losach Maxa – pracującego dla policji rottweilera, który zostaje wysłany na prestiżową wystawę psów, by zbadać tajemniczą sprawę związaną z nielegalnym handlem zwierzętami. Na miejsce wyrusza wraz ze swym partnerem – człowiekiem, co rodzi mnóstwo zaskakujących i zabawnych sytuacji.

W bieżącym repertuarze zapraszamy również do obejrzenia filmów:

  • „Futrzaki ruszają na ratunek” – przygody Maksia – kota, który marzy o karierze muzycznej i wielkiej sławie. Po ciężkich doświadczeniach życiowych znajduje schronienie na leśnej wyspie u Bobo – bobra, który najbardziej na świecie ceni sobie ciszę i spokój. Wspólne mieszkanie jest uciążliwe dla obu futrzaków. Jednak gdy staną w obliczu nieziemskiej katastrofy, ruszą na ratunek innym zwierzętom i przekonają się, że najważniejsza w życiu jest przyjaźń i pomoc tym, którzy jej potrzebują.

  • „Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie” – jest wyczekiwaną ekranizacją reżyserii Rona Howarda, przedstawiającą losy młodego Hana Solo. Przeżyjmy wspólnie przygody najsłynniejszego przemytnika w galaktyce!

Dodaj komentarz