Dołącz do międzygalaktycznej misji ratowania wszechświata!

Rusza przedsprzedaż „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” w Cinema City

Valerian_plakatGdy wszechświat atakuje nieznana, złowroga siła, do akcji wkraczają najlepsi agenci – Valerian i Laurelin. Dołącz do nich i przenieś się w czasie i przestrzeni do Miasta Tysiąca Planet. Wysokobudżetowa produkcja Luca Bessona, okrzyknięta jego największym dziełem, czeka na Ciebie w Cinema City. Chcesz doświadczyć spektakularnych efektów specjalnych z jeszcze większą mocą? Marzysz o locie w galaktycznych przestworzach? To możliwe w salach ŠKODA 4DX. Premiera „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” już 4 sierpnia, ale Ty kup bilet już dziś! Nie daj się zaskoczyć! Zdobądź bilet pierwszy! Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Zapierające dech w piersiach efekty specjalne, zawrotne tempo akcji, wciągająca historia i gwiazdorska obsada – nie przegap najbardziej widowiskowej premiery tego lata! Najnowszy film Luca Bessona – „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” („Piąty element”, „Lucy”), oparto na popularnym francuskim komiksie o przygodach kosmicznych agentów, Valeriana i Laureline. Tylko oni są w stanie ocalić wszechświat przez potężną i zupełnie nieznaną dotąd siłą.

W obsadzie filmu znalazły się gorące nazwiska świata kina, muzyki i modelingu. Wystąpią w nim m.in.: Dane DeHaan („Na śmierć i życie”, „Niesamowity Spider-Man 2”), Cara Delevingne („Legion Samobójców”), Rihanna, Rutger Hauer, Herbie Hancock, Ethan Hawke, John Goodman i Clive Owen.

Szukasz mocniejszych wrażeń? Poczuj międzygalaktyczny pył na własnej skórze! Stocz kosmiczną walkę i przekrocz granicę grawitacji w salach ŠKODA 4DX. Wiruj pomiędzy galaktycznymi pociskami. Załóż kosmiczny skafander i wejdź do Miasta Tysiąca Planet.

„Valerian i Miasto Tysiąca Planet”  można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D oraz w Salach ŠKODA 4DX w kinach: Cinema City Arkadia Warszawa, Manufaktura Łódź, Bonarka Kraków, Felicity Lublin, Bydgoszcz.

Od 1 lipca trwa wielka wakacyjna loteria KAŻDY BILET WYGRYWA! Przyjdź do kina Cinema City i zgarnij jedną z 1.000.046 fantastycznych nagród! Kup bilet na film i sprawdź, co wygrałeś! Czy będzie to ŠKODA Rapid, rejsy statkiem po Wyspach Kanaryjskich, rowery i stroje sportowe, karty UNLIMITED, a może bilety, popcorn lub inne nagrody kinowe? Loteria trwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania nagród. Szczegóły akcji i regulamin na stronie www.cinema-city.pl oraz www.kazdybiletwygrywa.pl.

Cinema City oferuje unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 42 zł lub 49 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Dodaj komentarz