Legion Samobójców w IMAX

Co można zyskać, nie mając nic do stracenia?

Will Smith, Cara Delevigne, Joel Kinnaman i Jared Leto – to już 4 wystarczające powody, aby pędzić do kina. Gdy dołożymy do tego mroczne charakteryzacje oraz scenariusz naszpikowany efektami specjalnymi, to wszystkich „za” wystarczy, aby rezerwować bilety do IMAX na Legion Samobójców. Dzięki najnowocześniejszej technologii audiowizualnej film stanie się rzeczywistością, a Ty dołączysz do ekipy Legionu Samobójców… jeśli tylko jesteś wystarczająco dobry w byciu złym! Do zobaczenia w kinach IMAX już od 5 sierpnia.

A4_Legion samobojców (724x1024)IMAX® jest synonimem innowacyjnej technologii kinowej, dzięki której obraz zamienia się w niezwykle realistyczny spektakl. Wszystko – od ekranu, przez układ sali, po nagłośnienie– zostało zaprojektowane tak, by widz czuł się częścią filmu. Większość amerykańskich produkcji sensacyjnych i sci-fi jest produkowane w technologii pozwalającej na emisję w kinach IMAX®, dzięki czemu widz otrzymuje eksplozję efektów specjalnych i precyzyjny dźwięk.

Tak będzie i tym razem – Legion Samobójców dostarczy widzom sporej dawki wrażeń. Nie zabraknie wybuchów, pożarów, pościgów i ciekawych charakteryzacji gwiazdorskiej obsady, którym warto przyjrzeć się z bliska. Do parszywej jedenastki powołanie dostali bowiem Deadshot – w tej roli fantastyczny Will Smith; Rick Flag – genialny Joel Kinnaman, Harley Quinn grana przez Margot Robbie, Kapitan Boomerang (Jai Courtney), Enchantress, w którą wciela się jedna z najpopularniejszych, światowych top modelek Cara Delevingne. Wśród fanów zespołu 30 Seconds to Mars furorę zrobiła informacja, że w roli Jokera zobaczymy jego wokalistę, Jareda Leto.

Jak dobrze być złym… Zebrać drużynę złożoną z najbardziej niebezpiecznych pojmanych superprzestępców. Następnie przekazać im najpotężniejszą broń, jaką dysponuje rząd. Wreszcie wysłać ich na misję, której celem jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu. Amanda Waller, oficer amerykańskiego wywiadu, doszła do wniosku, że do takiego zadania nada się jedynie zbieranina łotrów, którzy nie mają absolutnie nic do stracenia. Co zrobi Legion Samobójców, gdy jego członkowie zorientują się, że nie zostali wybrani dlatego, iż mają szansę wygrać, ale dlatego, że nikt nie będzie ich żałował, gdy poniosą klęskę? Czy dadzą z siebie wszystko, choćby mieli zginąć, czy będą walczyć o własne przetrwanie?

Reżyserem produkcji jest David Ayer, który zrealizował m.in.: „Furię”. „Ciężkie czasy”, „Królów ulicy”, „Bogów ulicy” oraz „Sabotaż”

Legion Samobójców od 5 sierpnia w kinach IMAX (Punkt 44 Katowice, Plaza Kraków, Manufaktura Łódź, Plaza Poznań i Sadyba Warszawa) salach ŠKODA 4DX™ (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin) oraz we wszystkich kinach Cinema City.

Dodaj komentarz