happysad:

album „Ciało Obce” już w lutym!

Już za niecały miesiąc ukaże się nowy album zespołu happysad. „Ciało Obce” to płyta nagrana w ponad stuletniej stodole w miejscowości Nowe Kawkowo. Zespół pod okiem Marcina Borsa nagrał dziesięć piosenek w osiem lipcowych dni zeszłego roku, a jeden utwór nocą przy ognisku.  Po raz pierwszy w historii zespół pracował w składzie sześcioosobowym. W komponowaniu i nagrywaniu materiału brali udział nowi członkowie grupy – Maciej Ramisz i Michał Bąk, którzy od dawna wspomagają zespół na koncertach.

„Jesteśmy sekstetem. Cała płyta to energia sześciu osób, z których każda miała realny wpływ na jej kształt, ale także na atmosferę podczas komponowania materiału i jego nagrywania. Dzieliliśmy się inspiracjami, pomysłami, ale także problemami i nastrojami. Wszystko, co jest na tej płycie jest nasze, wspólne. Pewnie dlatego mamy nieodparte wrażenie, że jest to najbardziej eklektyczna, szalona, nieskrępowana, ale dalej bardzo szczera, płyta w naszym dorobku” – mówią jego członkowie.

Pierwszym singlem promującym „Ciało Obce” jest utwór „Nadzy na Mróz”, do którego powstał klip:

Video jest jednym z dziesięciu klipów stworzonych wraz ze Sky Piastowskie, będących małym hołdem złożonym miejscu, w którym została nagrana nadchodząca płyta.

 

Lista utworów:ciało-obce

 1. -1
 2. dłoń
 3. nie umiem kłamać
 4. Medellin
 5. czwarty dzień
 6. dług
 7. XXM
 8. Ciało Obce
 9. idę
 10. heroina
 11. nadzy na mróz

 

Album happysad „Ciało Obce” ukaże się 10 lutego 2017r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Test AntySPAMowy *