Jedyna budowla, którą widać z kosmosu – zobacz ją w epickiej opowieści!

Wielki Mur w Cinema City, 4DX® i IMAX® od 13 stycznia

Elitarna jednostka do spraw specjalnych próbuje uczynić z jednej z najbardziej ikonicznych budowli świata – Wielkiego Muru Chińskiego – ostatni bastion dla ludzkości.
W fotelu reżyserskim zasiadł sam Zhang Yimou, twórca filmów „Zawieście czerwone latarnie”, „Dom latających sztyletów” i „Cesarzowa”. W obsadzie: Matt Damon, Willem Dafoe, Pedro Pascal oraz wielkie gwiazdy kina chińskiego – Lin Genxin i Zheng Kai.
Wielki Mur wchodzi do kin Cinema City, w tym do sal ŠKODA 4DX® oraz na gigantyczne ekrany IMAX® już 13 stycznia 2017!

Podczas panowania dynastii Song, kilka mil na północ od Wielkiego Muru, William, Tovar i trzech innych ocalałych z europejskiej grupy najemników poszukujących czarnego prochu zostaje  porwanych przez kitańskich bandytów. Po ucieczce szukają schronienia w jaskini, ale atakuje ich mroczny potwór, pozostawiając przy życiu jedynie Williama i Tovara. Następnego dnia, natykają się oni na Wielki Mur i zostają tam wzięci do niewoli przez chińskich żołnierzy, dowodzonych przez generałów Shao oraz Lin, a także stratega, Wanga. Żołnierze gotowali się do odparcia ataku potworów, który zdarza się raz na sześćdziesiąt lat.

18 marca 2014 roku, chiński twórca Zhang Yimou podjął się reżyserii znakomitej epickiej opowieści, której akcja dzieje się wokół największej budowli świata. Budżet superprodukcji zaplanowano na $ 135 milionów dolarów. Jest to pierwszy film anglojęzyczny w reżyserii Zhang Yimou, znanego dotąd z tak spektakularnych chińskich produkcji jak  „Zawieście czerwone latarnie”, „Dom latających sztyletów” i „Cesarzowa”.

Przejmującą muzykę, która znakomicie uzupełnia ten świetny obraz  skomponował Ramin Djawadi. Djawadi jest najbardziej znany z utworów napisanych do popularnego telewizyjnego serialu HBO Gra o Tron. Znany jest również ze swoich prac przy filmach takich jak Pacific Rim, Warcraft i nominowanym do nagrody Grammy w 2008 Marvelowskim Iron Manie, a także serialach telewizyjnych, w tym Prison Break, Impersonalni i West World.

Opowieść zrealizowana w Qingdao (Chiny) i Nowej Zelandii obfituje w zachwycające rozmachem sceny batalistyczne oraz zapierające dech w piersiach krajobrazy, które widzowie zapewne docenią oglądając film na gigantycznych ekranach IMAX®.

Dla miłośników mocnych wrażeń, twórcy przygotowali niesamowity zestaw efektów specjalnych. Wystrzały armatnie, widowiskowe pojedynki i pokazy kunsztu łuczników, wzmocnione technologią 4DX®, przeniosą widzów w sam środek bitewnej pożogi.

https://www.youtube.com/watch?v=C9PsbxyCF3k

Od 13 stycznia 2017 Wielki Mur w kinach IMAX® (Punkt 44 Katowice, Plaza Kraków, Manufaktura Łódź, Plaza Poznań i Sadyba Warszawa), salach ŠKODA 4DX® (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin, Bydgoszcz oraz Manufaktura Łódź) oraz we wszystkich kinach Cinema City.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl

Z uwagi na wymiar doznań, nie zaleca się korzystania z foteli 4D dzieciom do lat 4 lub o wzroście poniżej 100 cm, kobietom w ciąży, osobom niepełnosprawnym, widzom starszym, ze schorzeniami serca, kręgosłupa lub szyi, chorobą lokomocyjną, chorym na epilepsję lub wrażliwym na efekty występujące podczas seansu (gwałtowny ruch, jaskrawe światło, itp.). Dzieci do lat 7 mogą korzystać z kina tylko pod opieką osób dorosłych.

Dodaj komentarz