Britney Spears zarażona rockiem z… Polski?

Wiedzieliśmy, że okładChemia - Beitneyka najnowszego albumu rockowego zespołu Chemii, której autorem jest Tomasz Alen Kopera potrafi rozbudzić wyobraźnię, na pewno przyciągnąć oko, ale… nigdy nie przypuszczaliśmy, ze pokaże ją Britney!!! Wczoraj na Instagramie popularnej gwiazdy pop, ukazał się tajemniczy post z grafiką okładki „Let Me”. Co miała na myśli gwiazda? Tego nie wiemy. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy z całego świata informujących o tym, że grafika pochodzi właśnie z najnowszej okładki polskiego zespołu.

Jak skomentował to sam zespół – „Nie spodziewaliśmy się tego typu pomocy w promocji płyty, a na pewno nie ze strony Britney Spears. Pozostaje nam tylko podziękować, bo nie mamy z tym nic wspólnego…„. Co ciekawe – premiera krążka Chemii w USA i Kandzie już za dwa tygodnie.

Krążek Chemii „LET ME” został wydany 18 września 2015 roku. Nowy album, pełen energetycznych riffów powstał we współpracy z legendarnym producentem Mike’em Fraserem, który nagrywał i miksował takie zespoły, jak Metallica, AC/DC czy Aerosmith.

Jesienią 2015 roku, płyta ukazała się w całej Europie, zbierając bardzo wysokie oceny, a każdy kolejny singiel trafił na szczyt listy przebojów największej rockowej stacji w Polsce. Ostatni – „I love you so much” – trafił na rotację i listę przebojów w kultowej Trójce. Wszystko to zaskutkowało europejską trasą koncertową ze znanym brytyjskim zespołem Skindred. Chemia odwiedziła Holandię, Niemcy, Szwecję, Danię, Włochy, Austrię, Szwajcarię oraz Czechy, wszędzie spotykając się z entuzjastycznym przyjęciem.

Dodaj komentarz