Breaking news! Cinema City wystartowało z przedsprzedażą biletów

na superprodukcję Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie

Nie ma drugiego filmu na świecie, który miałby tylu fanów, a miłość do sagi przechodziła z pokolenia na pokolenie. Dlatego bez wątpienia można powiedzieć, że na tę wiadomość polscy fani Gwiezdnych wojen czekali aż 11 miesięcy! Cinema City uruchamia przedsprzedaż na film Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, który można obejrzeć we wszystkich formatach: 2D, 3D, IMAX® i ŠKODA 4DX™. Oficjalna premiera w Polsce zaplanowana jest na 15 grudnia 2016 r., natomiast już 14 grudnia od godz. 19:00 odbędą się pokazy przedpremierowe! Bilety są dostępne w sprzedaży w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl

 

Teraz aż trudno sobie wyobrazić, że kilkadziesiąt lat temu nikt nie wierzył w wizję George’a Lucasa, zaś znane aktorki odmawiały zagrania roli Lei z obawy przed zaliczeniem wpadki w karierze. Emocje jeszcze nie opadły po 7. części sagi, a producenci mają kolejny prezent dla fanów najpopularniejszego uniwersum w historii kina. Łotr 1 to pierwszy film z cyklu Gwiezdne wojny – historie. Grupa rebeliantów podejmuje się misji niemożliwej, próbując wykraść plany budowy Gwiazdy Śmierci, najpotężniejszej broni Imperium. Ten kluczowy dla całego uniwersum moment rozpoczyna serię zdarzeń, w których zwykli ludzie dokonują niezwykłych czynów i stają się bohaterami. W filmie zobaczymy m.in. nominowaną do Oscara Felicity Jones, nagrodzonego Oscarem Foresta Whitakera i Madsa Mikkelsena.

 

Superprodukcja jest naszpikowana efektami specjalnymi, dlatego film warto oglądać w wersjach, które prezentują widzom całe spektrum zastosowanych technologii. Dla widzów, którzy stawiają na wrażenia wizualne i dźwiękowe, polecamy wersję IMAX®. Pokryty białym, posrebrzanym winylem ekran odbija dwukrotnie więcej światła niż w innych kinach. Dzięki temu wyświetlany na nim obraz jest ostry jak brzytwa, ma jasność wyższą o 60% i kontrast barw większy o 40%. Część systemu dźwiękowego w IMAX® kryje się za ekranem, którego perforowana powierzchnia zawiera tysiące maleńkich otworów. To sprawia, że dźwięk może swobodnie przepływać przez ekran, a widz nie musi być Jedi, aby poczuć niesamowitą Moc i energię emanującą z filmu.

To, że Gwiezdne wojny najlepiej ogląda się na dużym ekranie, nie trzeba nikogo przekonywać. Jednak dla prawdziwych fanów Cinema City przygotowało także seanse w salach ŠKODA 4DX™. To rewolucyjna technologia kinowa, która oddziałuje na zmysły i porywa widza w sam środek zawrotnej akcji filmowej. Tutaj nie oglądasz filmu… Czujesz, jakbyś w nim grał! Usiądź w naszym wygodnym fotelu i zapnij pasy, bo czeka Cię wyprawa z rebeliantami po plany najgroźniejszej broni Imperium!

Każdy fotel kinowy w sali ŠKODA 4DX wyposażony jest w zaawansowane technologicznie symulatory ruchu, zaprogramowane na trzy podstawowe tryby: wznoszący, falujący i kołyszący. Przez połączenie tych ruchów w różnych sekwencjach, płynna i dynamiczna praca foteli idealnie współgra z toczącą się na ekranie akcją filmu – od biegu, po start promu kosmicznego, od trzęsienia ziemi po delikatne, ale wyczuwalne wrażenie, że główny bohater właśnie otrzymał cios od przeciwnika. Oprócz foteli, zaplanowano podmuchy wiatru podczas przelotów statków kosmicznych, niezwykle realistyczne odgłosy i przeszywające ciemność lasery, towarzyszące walce z użyciem mieczy świetlnych czy otulającą widza mgłę, które jeszcze bardziej zbliżą kinomana do filmowego świata. Widzowie, którzy zdecydują się zobaczyć seans w salach ŠKODA 4DX, dzięki zastosowanej w nich technologii, na własnej skórze odczują emocje, jakich doświadczą główni bohaterowie filmu.

Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie od 15 grudnia w kinach IMAX® (Punkt 44 Katowice, Plaza Kraków, Manufaktura Łódź, Plaza Poznań i Sadyba Warszawa), salach ŠKODA 4DX™ (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin) oraz we wszystkich kinach Cinema City.

Dodaj komentarz