Audiobooki bez limitu – nowa oferta subskrypcji w aplikacji EmpikGO

Portrait of a delighted young man wearing shirt standing isolated over gray background, listening to music with headphones

EmpikGO wprowadza do swojej oferty abonament na audiobooki dla prawdziwych pasjonatów czytania. Od teraz książki w wersji audio są dostępne bez ograniczeń za jedyne 19,99 zł miesięcznie. To najniższa cena na rynku za tego rodzaju subskrypcję. Abonament Audiobooki bez limitu to obszerny i stale powiększający się katalog, który zawiera najświeższe nowości wydawnicze oraz tytuły, których nie znajdziemy na innych platformach i w aplikacjach.

Szeroka baza za najniższą cenę na rynku

EmpikGO startuje właśnie z abonamentem Audiobooki bez limitu, który jest prawdziwą gratką dla wszystkich miłośników literatury. Do ich dyspozycji jest baza zawierająca ponad 2000 tytułów od blisko 30 kluczowych polskich wydawnictw. Twórcy aplikacji podkreślają, że katalog tytułów będzie się stale powiększał, a czytelnicy odnajdą w nim najświeższe nowości. Co ważne na okres: od 6 listopada do końca 2018 roku wprowadzona została promocyjna cena 19,99 zł miesięcznie. Później obowiązywać będzie cena stała – 29,99 zł za miesięczny dostęp. Wszyscy klienci, którzy zakupią abonament jeszcze w 2018 r., będą mogli korzystać z niego w obniżonej cenie przez cały kolejny rok.

Co wyróżnia najnowszą usługę EmpikGO?

W abonamencie Audiobooki bez limitu dostępne są tytuły pochodzące od kilkudziesięciu kluczowych polskich wydawnictw. W niezwykle szerokiej bazie audiobooków na EmpikGO można znaleźć także wiele pozycji wydawnictw, które nie są dostępne w innych tego typu abonamentach np. Muzy, Albatrosa czy Wydawnictwa Sonia Draga. Użytkownicy otrzymają także dostęp do wielu nowości, które aplikacja EmpikGO posiada na wyłączność – warto tu wymienić m.in.: „Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana biografia”, „#to o nas”, Piotra C (znanego z hitu „Pokolenie Ikea”) czy „Uniesienie” Stephena Kinga.

To kolejny abonament dostępny w EmpikGO. Rosnąca popularność samej aplikacji i dotychczasowych subskrypcji to jasny sygnał, że dostęp do książek w wersji audio i jako e-book jest dla pasjonatów czytania niezwykle istotny i daje im szansę czytania zawsze – bez względu na miejsce, okoliczności i czas. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadzamy abonament Audiobooki bez limitu, w bardzo konkurencyjnej cenie i z obszerną bazą pozycji, również tych dostępnych tylko u nas. Stale pracujemy nad liczbą tytułów dostępnych w abonamencie –  do końca roku planujemy powiększyć katalog o nawet 1000 tytułów, w tym wiele zupełnie nowych produkcji – mówi Kuba Piotrkowicz, Head of EmpikGO.

Aplikacja EmpikGO dostępna jest zarówno na system iOS, jak i na Android. Jedno konto abonamentowe można przypisać do dwóch urządzeń. Dla niezdecydowanych przewidziany został 2-tygodniowy okres próbny, podczas którego można sprawdzić działanie nowego abonamentu zupełnie za darmo.

Dodaj komentarz