Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Adama Lamberta!

Muzyk doskonale znany m.in. dzięki przebojowemu singlowi „Ghost Town”, wystąpi 30 kwietnia 2016 na warszawskim Torwarze.

Adam LambertAdam Lambert dał się poznać szerszej publiczności w 2009 roku, dzięki udziałowi w amerykańskim „Idolu”. Jego wyjątkowa osobowość, unikalny, teatralny styl i charakterystyczny wokal z miejsca porwały publiczność, zapewniając mu miliony odbiorców na całym świecie. Od tego czasu stał się międzynarodową supergwiazdą i zdobywcą wielu muzycznych wyróżnień, w tym m.in. nominacji do nagrody Grammy w kategorii Best Male Pop Vocal Performance. Występował również z legendarną grupą Queen, w ramach projektu Queen + Adam Lambert, którego trasa koncertowa cieszyła się ogromnym powodzeniem.

Na dyskografię Lamberta składają się obecnie trzy albumy. Ostatni – „The Original High” – został wydany nakładem Warner Bros. Records w 2015 roku. Nowy krążek promuje singiel „Ghost Town”, który nie opuszcza czołówki notowań Billboardu. Podczas nagrywania albumu, Lambert pracował z zaufanymi i sprawdzonymi producentami – Maxem Martinem i Shellbackiem – którzy są odpowiedzialni za sukces wielu wcześniejszych hitów piosenkarza. „The Original High” to mix synth popu z tanecznymi naleciałościami muzyki house i dance.

W ramach planowanej na 2016 rok trasy koncertowej muzyk zagra 16 koncertów – oprócz polski na trasie europejskiej znalazły się m.in. Niemcy, Włochy, Francja i Wielka Brytania.

Zapraszamy!!

Wejściówki na show Adama Lamberta, 30 kwietnia na Torwarze, trafią do sprzedaży w piątek, 6 listopada. Dostępne będą na www.go-ahead.plwww.biletomat.plwww.eventim.plwww.ebilet.plwww.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Natomiast 4 listopada wystartuje przedsprzedaż na stronie artysty.

Dodaj komentarz