Wkrocz do świata LEGO NINJAGO i odkryj w sobie ninję!
Premiera „LEGO® NINJAGO®: FILM” już 22 września w Cinema City i 4DX®

 

LEGO Ninjago Film Plakat 4DXTakiej zabawy dzieci jeszcze nie miały! Nie dość, że czeka je 1,5 godziny zabawy w świecie zbudowanym w całości z kultowych klocków LEGO® z bohaterami ulubionej serii LEGO® NINJAGO®, to na dodatek będą miały okazję przeżyć naprawdę niesamowite emocje, oglądając film w sali ŠKODA 4DX®, gdzie za sprawą oddziałującej na wszystkie zmysły technologii 4DX® poczują, że znajdują się w samym środku emocjonującej akcji wraz z Lloydem i Masterem Wu. Premiera „LEGO® NINJAGO®: FILM” odbędzie się już 22 września. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

W nowej, pełnometrażowej animacji przygodowej „LEGO® NINJAGO®: Film” do walki o Ninjago City staną: młody Lloyd, zwany również Zielonym Ninją, oraz jego przyjaciele – tajni wojownicy i Master Builderzy LEGO®. Grupie przewodzi mądry i zabawny mistrz kung fu, Wu. Bohaterowie filmu muszą pokonać złego lorda Garmadona, Najgorszego Gościa Wszech Czasów i jednocześnie ojca samego Lloyda. To epickie starcie mecha z mechem i ojca z synem wystawi na próbę członków groźnej, choć niezdyscyplinowanej grupy współczesnych wojowników ninja. Każdy z nich będzie musiał poskromić swoje ego i uczynić wszystko, by pokazać swoją prawdziwą moc.

Najbardziej oczekiwany hit tej jesieni – „LEGO® Ninjago®: Film” to kolejna produkcja Dana Lina, Phila Lorda, Christophera Millera i Roya Lee, czyli ekipy, która stworzyła kasowy przebój „LEGO® Przygoda”. Tym razem zabawa szykuje się jeszcze bardziej odjechana, gdyż dzieci będą miały możliwość obejrzeć film w sali ŠKODA 4DX®, gdzie dzięki rewolucyjnej technologii 4DX®, oddziałującej na zmysły, realnie poczują np. różnorodne zapachy, krople deszczu, wiatr i wibracje. Dodatkowo ruchome fotele z symulatorami ruchu wznoszenia, kołysania i falowania, doskonale zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie, spowodują, że dzieci odkryją w sobie wielką moc i staną się prawdziwymi ninja, przed którymi nie ma nic strasznego!

Film można obejrzeć we wszystkich 34 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D oraz w salach ŠKODA 4DX® w kinach: Cinema City Warszawa Arkadia, Łódź Manufaktura, Kraków Bonarka, Lublin Felicity i Bydgoszcz. Nie zaleca się korzystania z foteli 4DX® dzieciom do lat 4 lub o wzroście poniżej 100 cm. Dzieci do lat 7 mogą korzystać z kina tylko pod opieką osób dorosłych.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited

Dodaj komentarz