Wielka premiera kolejnego hitu Marvela – „Ant-Man i Osa” w kinach Cinema City, IMAX i 4DX już od 3 sierpnia!

3 sierpnia będzie wyjątkowym dniem dla wszystkich fanów produkcji Marvela. Tym razem na ekrany kin powróci Ant-Man, w najnowszej odsłonie swoich przygód pt. „Ant-Man i Osa”.  W premierowy weekend w kinach IMAX na fanów czekać będą okazjonalne kolekcjonerskie plakaty! Nie zwlekaj! Kup bilet na premierę już dziś. 

 „Ant-Man i Osa” to film wyczekiwany przez fanów Universum Marvela na całym świecie. Będzie to już kolejny film z Marvel Cinematic Universe, a jednocześnie kontynuacja pierwszej części Ant-Man z 2015 roku. Tym razem główny bohater (w tej roli znany z poprzedniej części Paul Rudd) musi stawić czoło wyjątkowo groźnym przestępcom, ale także demonom przeszłości…. Pomoże mu w tym Hope Van Dyne zwana „Osą” (Evangeline Lilly). Czy im się uda? Przekonaj się jakie sekrety wyjdą na jaw w drugiej części i czy ludzie-owady poradzą sobie z przeszkodami, które napotkają. Bohaterowie są jedyną nadzieją ludzkości! W filmie pojawi się także cała plejada gwiazd z Michelle Pfeiffer, Michaelem Douglasem i Laurencem Fishburnem na czele.

 „Ant-Man i Osa” będzie można oglądać w salach IMAX czyli na gigantycznym, panoramicznym ekranie, dzięki czemu poczujesz się jako jeden z bohaterów akcji filmu, która prawie dosłownie Cię… „pochłonie”. Dzięki technologii IMAX® żaden, nawet najdrobniejszy szczegół nie umknie Twojej uwadze, i tylko w IMAX® zobaczysz 26% więcej!

Ant_Man IMAX pomnZ kolei fanów naprawdę mocnych wrażeń zapraszamy na seans w sali 4DX®. Technologia 4DX®, oddziałuje na wszystkie zmysły, przez co będziemy w stanie pomóc superbohaterom walczyć z przestępcami. Film będzie dostępny również w salach z nagłośnieniem Dolby Atmos®, co zagwarantuje niepowtarzalne doznania słuchowe – sprawiając wrażenie dźwięku otaczającego z każdej strony niezależnie od miejsca zajmowanego na sali kinowej.

Dla pierwszych widzów filmu „Ant-Man i Osa” w kinach IMAX® w premierowy weekend czeka niespodzianka – ekskluzywny plakat najnowszego hitu! Będzie to idealna okazja dla fanów na wzbogacenie swojej kolekcji. Przyjdź do Cinema City w weekend 3-5 sierpnia na „Ant-Man i Osa” i odbierz prezent!

Z okazji premiery, już 2 sierpnia Cinema City zaprasza także na maratony Ant-Mana w salach IMAX®! Podczas Maratonów (start godz. 21.45) zostaną wyświetlone: „Ant-Man” i premierowo, chwilę po północy, już 3 sierpnia: „Ant-Man i Osa”!

Od 3 sierpnia film będzie można obejrzeć we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D, w wersji IMAX® w formacie 3D w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław), w salach 4DX® w kinach: Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz i Wroclavia (Wrocław), oraz w salach z nagłośnieniem Dolby Atmos® w kinach: Białołęka (Warszawa) i Wroclavia (Wrocław).

Cinema City organizuje także w okresie wakacyjnym wyjątkową loterię „TAK SIĘ SKŁADA, ŻE WYGRYWASZ” , w której KAŻDY kupujący bilet w sieci Cinema City wygrywa atrakcyjne nagrody. Na wszystkich biletach zakupionych od 1 lipca znaleźć można unikalny kod, który należy zarejestrować na stronie www.kazdybiletwygrywa.pl i…. zaraz po tym przekonać się co wygraliśmy! W loterii czekają wspaniałe nagrody; samochód Jeep Renegade, bony paliwowe, rowery, wycieczki, karty UNLIMITED do kin Cinema City, przekąski kinowe, bilety  i wiele innych.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl

Dodaj komentarz