Uniwersum gier Warcraft wkracza na gigantyczne ekrany kin IMAX

Bilety na Warcraft: Początek już w przedsprzedaży!

Warcraft_IMAX„Hordy” graczy wreszcie doczekały się ekranizacji serii kultowych gier Warcraft. Od 10 czerwca będą mogli na wielkim ekranie uczestniczyć w starciu zwaśnionych królestw ludzi i orków w produkcji Warcraft: Początek. Zobaczyć grę na wielkim ekranie to już obietnica solidnej dawki emocji, ale na zapalonych gamerów czeka prawdziwa wojna w wersji 3D – na gigantycznych ekranach IMAX®. Czy da się spokojnie czekać na seans, gdy bilety już w przedsprzedaży?

Dwa zwaśnione od wieków królestwa – zamieszkiwane przez ludzi Azeroth (Przymierze) i świat orków Draenor (Horda) – staną do bitwy, która rozstrzygnie ich dalsze losy. Świat ludzi walczyć będzie o zachowanie porządku i bezpieczeństwo mieszkańców, z kolei Horda – o przetrwanie zagrożonego gatunku orków. Wzorem gry, twórcy filmu nie opowiadają się po żadnej ze stron.

Filmowa adaptacja serii najpopularniejszych gier naszych czasów to nie jest zabawa dla grzecznych dzieci. Na seansach 3D w kinach IMAX zobaczycie imponujące efekty specjalne – prawie jak w realu i niezrównane animacje przerażających skutków potężnej siły orków. Olbrzymy staną się naprawdę wielkie, dopadną Was ciemne moce, będziecie osobiście szukać bestii! Gigantyczny, „akustycznie przezroczysty” ekran IMAX®, w połączeniu z 23-stopniowym kątem nachylenia amfiteatralnej widowni, zapewni Wam perfekcyjny ogląd sytuacji – bo sami musicie zdecydować, któremu z królestw sprzyjacie.

Warcraft: Początek już od 10 czerwca kinach IMAX (Punkt 44 Katowice, Plaza Kraków, Manufaktura Łódź, Plaza Poznań i Sadyba Warszawa), w salachŠKODA 4DX (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin), a także we wszystkich kinach Cinema City. Przedsprzedaż biletów już trwa.

Dodaj komentarz