KAŻDY bilet w Cinema City to nagroda! Szalona letnia promocja TRWA!

2018_08_08 Letnia Loteria Cinema City Trwa PLAKATLetnia loteria „TAK SIĘ SKŁADA, ŻE WYGRYWASZ” w Cinema City już na półmetku! Wygrałeś Jeepa Renegade? Byłeś już w te wakacje na niesamowitej wycieczce? A może oglądałeś film w Cinema City całkowicie za darmo? Nie? Nic straconego, bo do końca wakacji czeka na Ciebie mnóstwo niezwykłych nagród! GRAJ, to bardzo proste – kup bilet na seans w Cinema City i wygraj, bo KAŻDY bilet wygrywa! Nie ma na co czekać!

Letnia loteria pod hasłem „TAK SIĘ SKŁADA, ŻE WYGRYWASZ” to świetna okazja do wygrywania nagród i oglądania letnich hitów jednocześnie. Byłeś w Cinema City na filmie? Koniecznie zachowaj bilet, bo… Tak się składa, że wygrywasz!

Tego lata czekają na Ciebie: JEEP RENEGADE, WYCIECZKI, BONY PALIWOWE, ROWERY, KARTY UNLIMITED, BILETY NA FILM, POPCORN, PRZEKĄSKI KINOWE i wiele, wiele innych! Któraś z tych nagród będzie Twoja! Wystarczy, że wpiszesz kod loterii z biletu Cinema City na stronie www.KazdyBiletWygrywa.pl i natychmiast dowiesz się co wygrałeś! Wydaje się zbyt proste? Takie właśnie jest! Pozwól nam obdarować Cię nagrodami! Każdy kod to nagroda. Wybierasz się do kina z przyjaciółmi? Dla każdego z Was mamy prezent! Rodzinne wyjście? Może to właśnie Wam uda się zgarnąć JEEPA lub fantastyczną wycieczkę? Nagrody czekają!

W te upalne dni zapraszamy do klimatyzowanych sal kinowych w Cinema City by w gronie najbliższych oglądać najnowsze HITY, a jednocześnie wygrywać nagrody!  Na ekranach kin szaleją „Iniemamocni 2”, „Mamma Mia: Here We Go Again!” i „Ant-man i Osa”. Już zaraz pojawi się „Mission: Impossible – Fallout” i „Młodzi Tytani: Akcja! Film”. W te letnie dni, każdy znajdzie coś dla siebie. Ciesz się latem wygrywając nagrody!

Dołącz do zabawy i GRAJ! BO TAK SIĘ SKŁADA, ŻE WYGRYWASZ! Co kryje Twój kod? Sprawdź i baw się z nami tego lata!

Loteria trwa od 01.07.2018r. do 31.08.2018r. lub do wyczerpania puli nagród. natychmiastowych 1 000 146 szt. Zasady i regulamin na www.KazdyBiletWygrywa.pl.

Więcej informacji na www.cinema-city.pl/kazdy-bilet-wygrywa, a także na www.KazdyBiletWygrywa.pl

Dodaj komentarz