Sonia Stein prezetuje utwór „Suit Me Best”!

Sonia Stein zaprezentowała lyric video do swojego najnowszego singla „Suit Me Best”. Artystka, która jest z pochodzenia Polką, mieszka i tworzy w Londynie. „Suit Me Best” to już trzeci ujawniony utwór, z czterech, które znajdą się na nadchodzącej EP-ce zatytułowanej „One of Those Things”. Ep-ka dostępna będzie w formie cyfrowej od 16 sierpnia 2017 r. Za produkcję wydawnictwa odpowiada Liam Howe (FKA Twigs, Adele, Jessie Ware).

„Suit Me Best” opowiada o innym, bardziej skomplikowanym podejściu do związku. „To była sytuacja, która nie powinna się wydarzyć” wyjaśnia Stein.

Wcześniejsze single z tej EP-ki to „Lotta U” i „One Of Those Things”, który ma w tej chwili ponad 700 000 odtworzeń na YouTube i który pojawił się na najbardziej wpływowych play listach na Spotify (m. in. Pop Justice i Disco Naiveté).

Pomimo ciągłeSonia Steingo przemieszczania się pomiędzy kontynentami (Berlin, Londyn, Polska i Ameryka), muzyka, którą tworzy Sonia Stein ma jednorodne korzenie. Artystka tworzy utwory, które pełne są emocjonalnych złożoności.

WONDERLAND MAGAZINE napisał o artystce: „Przygotujcie się na to, że wyrwie Was z butów. Sonia Stein to głos, który was zahipnotyzuje”.

Lista utworów „One of Those Things”:

  1. One Of Those Things
  2. Lotta U
  3. Suit Me Best
  4. Sixes & Sevens

 

 

Pozostałe wiadomości:
http://zazyjkultury.pl/sonia-stein/

Dodaj komentarz