„Sky Is The Limit” to pierwszy singiel promujący jeden z trzech projektów nad którymi pracuje NULLIZMATYK!

Nullizmatyk aka Nullo współzałożyciel nieistniejącej już grupy Trzeci Wymiar. Swoją rapową działalność rozpoczął w 1998 roku.  W swoim dorobku muzycznym ma trzy podziemne wydawnictwa, pięć zespołowych albumów, z czego cztery osiągnęły status złotej płyty, a także wydany na legalu solowy krążek Nullo „SPG Dystrykt”.  W swojej karierze zagrał ok. 1000 koncertów w Polsce i za granicą. Obecnie pracuje nad nowym materiałem. W tym roku planuje wypuścić trzy single/klipy, które promować będą trzy zupełnie różne projekty. Na czerwiec przewidziana jest premiera teledysku nagranego na Jamajce do numeru „Tu i Teraz” oraz późną jesienią pojawi się pierwszy singiel promujący album „Świat Odwróconego Dekalogu”.

Producentem  krążka na którym znajdzie się Sky Is the Limit jest Tyran. Video do utworu zrealizowała ekipa Juzz Media. Zdjęcia odbyły się w Boliwii oraz w Wałbrzychu i jego okolicach.

Muzyka: Tyran
Słowa: Nullizmatyk
Mix/mastering: M:23 Studio (Bartosz Miszczyk)

Raper zapowiedział już kolejne produkcje video. W czerwcu pojawi się obrazek nakręcony na Jamajce do numeru  „Tu i Teraz” a  późną jesienią video do kawałka „Prolog”, czyli pierwszy singiel promujący album „Świat Odwróconego Dekalogu”.

Już wkrótce start preorderu winyla Nullo „SPG Dystrykt”

Dodaj komentarz